abbyy

ABBYY, işletmelerin ve bilgi çalışanlarının daha fazla verimlilik elde etmesine, karar vermeyi hızlandırmasına ve gelir elde etmesine yardımcı olan akıllı teknolojiler oluşturur. Tarama ve belge tanımadan veri yakalama ve metin analizine kadar, teknolojilerimiz tüm bilgi yaşam döngüsüne entegre olur.

Şirket Genelinde Otomasyon

ABBYY çözümleri, herhangi bir sektördeki her büyüklükteki kuruluşun iş süreçlerine ve herhangi bir kurumsal BT ortamına değer katar.

ABBYY VANTAGE

Kurum için, yapılandırılmamış içeriği yapılandırılmış, eyleme geçirilebilir bilgilere dönüştürerek içerikten anlam ve anlayış elde etmek için gereken becerileri sağlayan yeni nesil İçerik Zekası platformu.

ABBYY TIMELINE

İşletmelerin, süreçlerinde görsel bir model oluşturmak için sistemlerindeki bilgileri kullanmalarına, darboğazları tanımlamak ve gelecekteki sonuçları tahmin etmek için gerçek zamanlı olarak analiz etmelerine olanak tanıyan bir Süreç Zekası platformu.

ABBYY FLEXI CAPTURE

Her büyüklük ve sektördeki kuruluşlar için evrensel ve yüksek düzeyde ölçeklenebilir veri yakalama, belge ve form işleme platformu.

ABBYY FLEXI CAPTURE FOR INVOICES

ABBYY Faturalar için FlexiCapture, dünya çapındaki şirketlerin ve kuruluşların AP süreçlerinin verimliliğini önemli ölçüde artırmasını sağlayan, işletime hazır bir hesap ödenebilir otomasyon çözümüdür.

ABBYY FINEREADER SERVER

Otomatik belge yakalama ve PDF dönüştürme yazılımı için güçlü sunucu tabanlı OCR hizmeti.

ABBYY ile iş süreçlerinizi tam olarak öğrenin.

Çalışan Verimliliği

ABBYY FINEREADER 15

Dijital çalışma alanındaki belgelerle (hem PDF’ler hem de taramalar) verimli bir şekilde çalışmak için PDF yazılımı. Belgeleri kolayca dijitalleştirin, alın, düzenleyin, koruyun, paylaşın ve üzerinde ortak çalışın.

ABBYY FINEREADER PRO FOR MAC

Mac OS X için doğru OCR. Taramaları, PDF’leri ve dijital fotoğrafları düzenlenebilir biçimlere dönüştürür.

ABBYY SCREENSHOT READER

Yalnızca birkaç tıklamayla açılan belgelerden, dosya menülerinden, Web sayfalarından, sunulardan veya PDF dosyalarından görüntü ve metinler “anlık görüntüleri” oluşturur.

ABBYY MOBILE APPS

ABBYY Faturalar için FlexiCapture, dünya çapındaki şirketlerin ve kuruluşların AP süreçlerinin verimliliğini önemli ölçüde artırmasını sağlayan, işletime hazır bir hesap ödenebilir otomasyon çözümüdür.

Süreç Zekası'na işinizi dönüştürebilecek yeni bir yaklaşım.

Geliştirici Araçları

ABBYY FINEREADER ENGINE

ABBYY’nin son teknoloji ürünü OCR, ICR, OMR, OBR, belge görüntüleme ve PDF dönüştürme teknolojilerini sunucu, masaüstü, mobil, MFP veya diğer cihazlar için çeşitli uygulamalara entegre etmek için güçlü OCR SDK.

ABBYY FINEREADER ENGINE FOR EMBEDED OS

ABBYY’nin son teknoloji ürünü OCR, ICR, OMR, OBR, belge görüntüleme ve PDF dönüştürme teknolojilerini sunucu, masaüstü, mobil, MFP veya diğer cihazlar için çeşitli uygulamalara entegre etmek için güçlü OCR SDK.

ABBYY MOBILE WEB CAPTURE

Web sayfasındaki mobil kamerayı kullanarak herhangi bir belgeyi otomatik olarak yakalamak için yerleşik işlemlerinize yerleştirilebilecek JavaScript tabanlı bir SDK. Cihazınızın kamerasını bir belgeye doğrultun ve Mobile Web Capture tüm işi yapar – tıklama veya ayarlama gerekmez.

ABBYY MOBILE CAPTURE

Mobile Capture, mobil uygulamanızda otomatik veri yakalama ile sorunsuz müşteri self servis deneyimleri oluşturmanıza yardımcı olan ve arka uç işleme için belgelerin gerçek zamanlı olarak tanınmasını ve fotoğraflarının çekilmesini sağlayan bir SDK’dır.

ABBYY CLOUD OCR SDK

Web API üzerinden uygulamalarını OCR işleviyle genişletmek isteyen yazılım sağlayıcıları ve entegratörleri için bulut tabanlı OCR Yazılım Geliştirme Kiti.

ABBYY FLEXICAPTURE SDK

Veri yakalamayı uygulamalara sorunsuz bir şekilde entegre ederek belge işleme, çıkarılan veriler ve belge yönlendirme üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar.

ABBYY FLEXICAPTURE SDK CLOUD API

FlexiCapture Cloud REST API, kurumsal müşterilerin, sistem entegratörlerinin ve ISV’lerin FlexiCapture’ı, sistemlerine bir bulut veri yakalama hizmeti olarak kolayca entegre etmelerini sağlar.

Size Zaman Kazandırır

9 farklı (berqun, teramind, ekran systems, staffcop, kickidler, timedoctor, activtrak, sentrypc) ürün hakkında karşılaştırmalı bilgi vererek sizin işletmenize uygun çözüm önerisinden bulunur.

Size Para Kazandırır

Tedarikçiler arasında sizin ihtiyacınıza en uygun paketi en avantajlı (kiralama, satınalma) opsiyonları size teklif önerisinde bulundurur.

Size Değer Kazandırır.

Kurumunuzda sistemi nasıl kuracağınız, KVKK ve IK açısından en az riskli kurulum modeli konusunda hazır sözleşme şablonları dahil paket çözüm sunar.

Hemen arayın : 0216 230 0690

İletişim İçin İlgili Yöneticilerimiz