Neden ActivTrak?

ActivTrak, kuruluşların insanların işte nasıl ve ne yaptığını anlamalarına yardımcı olan bir iş gücü üretkenliği ve analiz uygulamasıdır. Bulut tabanlı kullanıcı etkinliği izleme yazılımımız, orta pazar kuruluşlarının daha üretken, güvenli ve uyumlu olmasını sağlayan bağlamsal veriler ve öngörüler sunar. Yazılımımız ekonomiktir, kullanımı kolaydır ve birkaç dakika içinde çalışmaya başlayabilir.

Kapsamlı, tarafsız kullanıcı verileri

ActivTrak’ın akıllı Aracısı, insan girdisine dayanmadan işyerindeki kullanıcı etkinliğini toplar ve analiz eder. Bu tarafsız veri kümesi, kullanıcı adlarını, uygulama başlık çubuklarını, web sitesi URL’lerini, etkinlik süresini, ekran görüntülerini, pasif zamanı ve USB etkinliğini içerir.

Çalışanları Verimli Kılalım ama Göz Bebeğimizi Koruyalım!!!

Iris - Blue light filter for Eye Protection

Örgütsel Verimliliği Analiz Edin

ActivTrak, üretkenlikteki örgütsel eğilimleri analiz etmek için tasarlanmıştır. Yönetim ekiplerinin sizin ve ekibinizin farkında olmayabileceği gizli üretkenlik katillerini ortaya çıkarmasını sağlayın. Otomatik raporlar, esnek verimlilik ayarları ve ayrıntılı raporlama, hassas ayrıntılarla anında şeffaflık sağlar.

Operasyonel Verimliliği Ölçme ve Geliştirme

Darboğazlarınız nerede? Projeleri ve süreçleri neyin desteklediğine ilişkin net bilgi edinin. Girişten çıkışa tek tek işlemleri uçtan uca anlayın. Daha fazla kaynağa yatırım yapmadan daha fazla çıktı almak için kuruluşunuzu nasıl optimize edeceğinize ilişkin verilere dayalı kararlar verin.

Uzaktan İş Gücünüzü Yönetin

Ekibiniz uzak veya tek bir ofiste olsun – olup bitenleri ele almak için mevcut araçlara ve bilgilere sahip olacaksınız. ActivTrak, uzak ekipleri aynı odada oturuyormuşsunuz gibi verimli bir şekilde yönetmek için araçlar ve görünürlük sağlar.

Varlıkları İçeriden Tehditlere Karşı Koruyun

Hassas dosyalara kimlerin eriştiğini, takılı USB cihazlarını ve riskli etkinliklere kimlerin katıldığını bilin. ActivTrak, istenmeyen davranışlarda bulunan çalışanları gerçek zamanlı olarak belirlemenizi ve şirket mülklerini ve ağlarını güvende tutmak için buna göre tepki vermenizi sağlar.

Ne İçin Kullanabilirim?

ActivTrak, verimliliği artırmak, operasyonel verimliliği kolaylaştırmak ve güvenliği sertleştirmek için kullanılan tek ajanlı, bulut-yerel davranış analizi çözümüdür. Yazılımımız uygun maliyetli, kullanımı kolay ve kurulumu hızlıdır. Kayıttan birkaç dakika sonra verileri analiz etmeye başlayın.

İçeriden Tehdit Tespiti ve Kullanıcı Davranışı Analitiği

Uzaktan İş Gücü Yönetimi                                                            

Çalışan İzleme                                                            

Verimlilik ve Operasyonel Verimlilik

O nasıl çalışır?

ActivTrak, sonsuz olası faydaları olan inanılmaz derecede esnek bir programdır.
Aşağıda ekibimiz ActivTrak’ı nasıl oluşturduğumuzu açıklıyor:

30 DK ÜRÜN DEMOSU RANDEVUNUZU KENDİNİZ BELİRLEYEBİLİRSİNİZ