Agiloft BT dışı işletme kullanıcılarına kodsuz olarak nasıl güç sağlar?

Google yakın zamanda mobil uygulama oluşturucu başlangıç ​​AppSheet’inin kodunu almamasıyla birlikte , hiçbir kod yazılımı teknoloji haberleri spot ışığında tekrar yer alıyor. Eğer aşina değilseniz, no-code yazılımı, kod satırlarını manuel olarak yazmadan yapılandırılabilen herhangi bir yazılımdır. Agiloft CEO’su Colin Earl, “No-code platformları, son derece özelleştirilmiş kurumsal iş akışları oluşturmayı ve bunları kullanıcı geri bildirimlerine veya istenen süreçlerdeki değişikliklere dayanarak birkaç gün içinde yeniden yapılandırmayı kolaylaştırıyor” diyor.

Agiloft’un no-code yazılımı , yeni iş yazılımlarına ihtiyaç duyan kuruluşlara büyük avantajlar sunmak için mobil uygulama oluşturucu ve oyun yapımcısı alanından ayrılıyor . Peki bu gerçek hayatta neye benziyor? Ticari kullanıcılara fayda sağlayabileceği tüm nedenleri listelemek yerine, kodsuz ticari yazılımların sözleşme yönetimi ve diğer uygulamalar üzerindeki etkisini gösteren bazı müşteri hikayelerini paylaşacağımızı düşündük.

Bir hukuk firması için sözleşme yönetimi konusunda yardım bulma

Melendy Butler, çok teknik bir kişi olmadığını ilk kabul edecek. Fagen Friedman & Fulfrost LLP hukuk firmasında Sözleşme ve Proje Koordinatörü olarak , Melendy’nin odak noktası sözleşmelerin işlenmesi, onaylanması ve yönlendirilmesidir. Agiloft’un kodsuz sözleşme yönetim yazılımı, bu zahmetli manuel süreçleri ortadan kaldırmak için F3 Kanunu’na getirildi. Melendy’e göre, F3’ün uygulanmasındaki en büyük sürpriz, yazılımı yapılandırmanın ve sözleşme sürecini düzeltmek ve düzeltmek için gerekli değişiklikleri yapmanın ne kadar kolay olduğuydu ve bu da kuruluş için zaman ve para tasarrufu sağladı.

Melendy’in Agiloft hikayesini aşağıdaki videoda anlatmasını izleyin:

Perakende servis sağlayıcı tamamen özel bir çözüm uygular

Perakende çözümleri sağlayıcısı 4infinity , başka hiçbir tedarikçinin sağlayamayacağı tamamen özelleştirilebilir bir CRM çözümüne ihtiyaç duyuyordu. CEO Greet Verellen ve ekibi başka bir yazılım çözümü çalışması için uğraştı, ama sonunda vazgeçti ve Agiloft’un ücretsiz duruşmasına başvurdu. Benzersiz özelliklerine göre yapılandırmaya başladıktan sonra, aradıkları araç olduğunu biliyorlardı.

“Sistem daha fazlasını yapmamıza, ihtiyaçlarımıza göre değiştirmemize izin verdi ve asla ‘Dur, çok ileri gittin’ demedi. Yaratıcı olmamızı sağladı ve şimdi, bu işimizin çok önemli bir parçası ”dedi.

4infinity, Agiloft’un çalışan verimliliğini% 2000 oranında artıran bir çözüm oluşturmak için yapılandırılabilirliğini kullandı. Tüm hikayelerini buradan okuyun .

Özelleştirilmiş sözleşme yönetimi, büyük üniversitede verimliliği artırır

Saint Louis Üniversitesi’nde (SLU), veri güvenliği için merkezi bir sözleşme yönetim sisteminin gerekli olduğu anlaşıldığında, BT departmanının yeni bir sözleşme yönetim sistemi uygulamak için bant genişliği yoktu. Neyse ki, SLU’da Sözleşme Program Yöneticisi Ellen Borowiak’ın da aralarında bulunduğu bir araştırma ekibi Agiloft’u buldu. Aramalarında Agiloft’un kodsuz platformu, teknik gereksinimler listesinin yanı sıra kullanım kolaylığı ve yapılandırılabilirlik konusunda da yüksek puan aldı. SLU, sözleşme onay iş akışlarını oluşturmak ve hassaslaştırmak için gelişmiş yapılandırılabilirliğe ihtiyaç duyuyordu. Şimdi yazılımı uyguladıklarına göre, Ellen ve kullanıcı ekibi ihtiyaçları değiştikçe Agiloft’u yapılandırmaya ve iş akışlarının sorunsuz çalışmasını sağlamaya devam ediyor.

Ellen’in Agiloft hikayesini ve üniversitenin en önemli onay iş akışlarını kolaylaştırmak için Agiloft yapılandırmalarından nasıl yararlanabildiğini görmek için aşağıdaki videoyu izleyin.

İletişim için İlgili Yöneticilerimiz

Bir önceki yazımız olan Kodsuz yapay zeka nedir? Ve nasıl çalışır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir önceki yazımız olan Kodsuz yapay zeka nedir? Ve nasıl çalışır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.