Satış ekipleri için CRM

Satış ekipleriniz için gereken satış hunisi, süreç yönetimi, satış raporları, müşterinin 360 derece görünümü, tekrarlayan satışlar için destek ve satış otomasyonu gibi tüm araçları bünyesinde barındıran ücretsiz CRM yazılımıdır.

DAHA FAZLA BİLGİ

Satış hunisi otomasyonu

Satış hunilerini kolaylıkla otomatikleştirin ve mevcut ve potansiyel müşterileri farklı satış hunileri arasında taşıyan kurallar ve tetikleyiciler oluşturun.

DAHA FAZLA BİLGİ

Pazarlama ve Satış Zekası

Pazarlama maliyetlerinizi izleyen ve yatırım getirisini otomatik olarak hesaplayan CRM. Hangi pazarlama kanallarının, kampanyaların ve hatta anahtar kelimelerin en iyi yatırım getirisini sağladığını görmenize ve daha fazla anlaşma yapmanıza yardımcı olur.

DAHA FAZLA BİLGİ

Pazarlama için çok kanallı CRM

CRM’inizden e-posta pazarlaması, SMS, tele-pazarlama, ses yayını ve Facebook/Google hedeflemeli kampanyalar kurun. Ayda 1 milyona kadar e-posta gönderin!

DAHA FAZLA BİLGİ

Ücretsiz müşteri iletişim merkezi

E-posta, telefon, canlı sohbet, sosyal ağlar ve popüler mesajlaşma uygulamalarıyla müşteri desteği sağlayın.

DAHA FAZLA BİLGİ

Teklif ve faturalarınız CRM’in içinde

Teklif verin, fatura düzenleyin, PayPal, Stripe, Braintree, Authorize.Net ve diğer ödeme sistemleri aracılığıyla çevrimiçi ödeme alın.

DAHA FAZLA BİLGİ

Görev ve proje yönetimi için CRM

CRM’in içinden görevler oluşturun. Müşterilerinizle projeler üzerinde çalışıp, proje üzerinde çalıştığınız süreyi ölçerek müşterilerinize doğru fatura kesebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Çevrimiçi PBX and VoIP telefon

Ücretsiz CRM’i tam yetkili, çevrimiçi çağrı merkezine dönüştürün. Gelen arama, giden arama, çağrı kaydetme, IVR ve çağrı yönlendirme.

DAHA FAZLA BİLGİ

6,000,000+ organizasyon Bitrix24 kullanıyor