KARMAŞIKLIĞIN ÜSTESİNDEN GELMEK BÜYÜME İÇİN ENTEGRASYON
Gelecekteki Yenilikler İçin Ölçeklendirmek Üzere Sistemlerinizi Düzenleyin Entegrasyon Strateji Atölyesi

Gelecek için inşa ederken şimdi yönetin

Entegrasyon, iş süreçlerini otomatikleştirmek ve kullanıcılara ve müşterilere zamanında ve doğru bilgi sağlamak için farklı yazılım uygulamalarının, hizmetlerinin, uygulama programlama arayüzlerinin (API), veri ve cihazların bağlantısıdır. Bunu teknik olarak başarmak, iş bilgilerinin hızlı alışverişini kolaylaştırmak için bu sistemleri ve uygulamaları birbirine bağlayan mühendislik gerektirir. Kulağa karmaşık geliyor değil mi?

ProcessEra, iş süreçlerinizi dijital stratejinize uygun hale getirerek, eski verileriniz ve platformlarınız arasında köprüler kurarak ve sistemlerinizi gelecekteki yenilik ve büyüme için ölçeklendirecek şekilde düzenleyerek bu karmaşıklığı basitleştirmenize yardımcı olur. Ekibimiz bu değerin kilidini açmak için farklı teknolojilerinizi verimli ve güvenilir sistemlere bağlamak için çalışır . Bu, işletme ve BT’yi hizalamanıza, satıcı kilidini kırmanıza, BT maliyetlerinizi düşürmenize ve gerçek kuruluş stratejinizi sunmak için esnekliği artırmanıza olanak tanır. 

Entegrasyon Mimarisi

Entegrasyon Mimarisi, karmaşıklık olmadan çeviklik sağlarken ölçeklenebilirliği artırmak için birden fazla sistem, uygulama ve platformun uygulanmasına ve entegrasyonuna rehberlik eden bir teknoloji planıdır.

ProcessEra, sorunun doğasına göre doğru araçların ve tasarım ilkelerinin seçildiği bir entegrasyon mimarisinin nasıl tasarlanacağını bilir. Müşterilerimizle birlikte çalışarak mühendisleri fazla kullanmamalarını ve çok fazla harcama yapmalarını sağlamak ya da yeterince harcama yapmamalarını ve yeterince sağlam bir tartışma yapmamalarını sağlamak için çalışıyoruz.

Entegrasyon Platformu

Entegrasyon artık sadece bir ESB’den çok daha fazlası. Bu yüzden ona sadece entegrasyon yazılımı yerine entegrasyon platformu diyoruz. Bir zamanlar kendi veri merkezimizde çıplak metal üzerine bir ESB kurduk. Artık buluttaki Docker kaplarına hafif ESB’nin birden fazla örneğini dağıtma seçeneğimiz var.

ProcessEra, AWS, Google ve Azure gibi entegrasyon, DevOps, CI / CD, kapsayıcılar ve bulut sağlayıcıları hakkındaki bilgileri, akla gelebilecek her kullanım durumunu ele alabilecek kapsamlı modern, ölçeklenebilir, esnek ve güvenli entegrasyon platformları tasarlamak için bir araya getirdi.

Entegrasyon Dağıtımı

Tanımlanmış bir Entegrasyon Mimarisine ve dayanıklı, ölçeklenebilir ve güvenli bir Entegrasyon Platformuna sahip olduğunuzda, onu kullanmanın zamanı gelmiştir. İster garantili teslimat işlemleri veya hafif mikro hizmetler oluşturuyor olsun, ProcessEra’nın deneyimi entegrasyon çözümleri sunmanın tüm gamını kapsar.

ProcessEra’nın entegrasyon dağıtım deneyimi derin olduğu kadar geniştir. Red Hat JBoss Fuse ve Software AG’nin WebMethods gibi hafif Java tabanlı kurumsal hizmet veri yolu teknolojilerindeki temel yetkinliğimiz kullanımımız, Red Hat 3Scale gibi API ağ geçitleri, Red Hat OpenShift kullanan mikro hizmetler, Pega ve Red Hat JBoss BPM gibi süreçler Suite ve bir dizi Robotik Proses Otomasyon teknolojisi.

Entegrasyon Araçları ve Teknolojileri

ProcessEra, Red Hat ve SoftwareAG’ın büyüyen ekip profesyonellerini bu önde gelen teknolojilerde uzmanlıkla sürdüren sertifikalı bir ortaktır. ProcessEra, son 2 yılda, Türkiye endüstri sektörlerinde Yüksek Öğrenim, Perakende, Kamu Hizmetleri ve Telekomünikasyon dahil birçok entegrasyon projesi gerçekleştirdi. Mevcut teknik ortamınızı objektif olarak değerlendirebilir ve istenen ölçeklenebilirliği ve dijital etkinleştirmeyi sürerken eski sistemlerinizi birbirine bağlayan entegrasyon platformlarını belirleyebilir, tasarlayabilir ve uygulayabiliriz.

Kullanılan Teknolojiler

redhat-1

Red Hat’in geniş modüler entegrasyon çözümleri portföyünü kullanan ProcessEra, şirket içi, mobil ve bulut ortamlarındaki seçenekler, grafik ve cihazlar nasıl bağlayacağınızı basitleştirebilir.

[/ vc_column_text] [/ vc_column]

Entando_Logo_2018_300_close

ProcessEra’nın geliştiricileri altyapı, modern bir uygulama ortamında UX yakınsama seçenekleri tasarlar.

 

[/ vc_column_text] [/ vc_column]

 logo-trisotech

Trisotech’in modelleme platformu, iş stratejisini BPMN, CMMN ve DMN’yi sunar.

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

[/ vc_column] [/ vc_row]