İŞİNİZİ HIZLANDIRMAK İÇİN SÜREÇLERİNİZİ OTOMATİKLEŞTİRİN Çevikliği ve Değerli Müşteri Deneyimlerini Artırın
API Odaklı Otomasyon Süreç Düzenleme

Geliştirmek için Otomatikleştirin

Kuruluşların atomlar yerine bitleri taşımak için çabaladığı giderek daha dijital bir dünyada, süreç otomasyonu “Olmak” sürecinizi etkili, verimli ve dijital olarak farkında bir “Olduğu Gibi” sürece dönüştürmek için kullanabileceğiniz yöntemlerden biridir. gelişmiş deneyimler sunar, maliyetleri düşürür ve kaliteyi artırır.

İPhone’un 2007’deki ilk çıkışından bu yana, her tür ve büyüklükteki kuruluş, mobil teknolojilerin çarpıcı büyümesine tanık oldu ve bu büyüme, 2000’lerin başında World Wide Web’in çılgınca büyümesini bile geride bıraktı. Ancak dijital web ve mobil deneyim platformlarını kucaklamak için acele etmelerine rağmen, işletmelerinin müşterileri tarafından görülemeyen bileşenlerini dijitalleştirmek için o kadar hızlı olmamışlardı. Proses otomasyonu, dijital dönüşüme eşit derecede önemli bir yol sunar ve müşteri deneyimini herhangi bir web içeriği yönetim platformu veya mobil uygulaması kadar geliştirmek için çok şey yapabilir. İster uzun süren bir sürecin etkin bir şekilde düzenlenmesi, ister yeni bir birbirine bağlılık düzeyi elde etmek için modern RESTful API’lerden yararlanma,

Proses Otomasyon Mimarisi

ProcessEra’nın süreç otomasyonu ve düzenleme konusundaki derin deneyimi, bir amaca yönelik süreci otomatikleştirmenin, hepsi amaca uygun olmayan birçok yol olduğunu bildiğimiz anlamına gelir. ProcessEra’nın süreç teknolojisi mimarisine yaklaşımı tamamen işletmenin hedeflerine ulaşmak için süreç otomasyonu girişimlerini en üst düzeye çıkarmakla ilgilidir. İster daha düşük maliyet, gelişmiş müşteri deneyimi veya daha yüksek kalite olsun, Proses Otomasyon Mimarisi her sürecin tasarlandığı ve yürütüldüğü temeldir.

Otomasyon için Süreç Modelleme

İş süreci otomasyonu girişimlerinin başarısız olmasının temel nedenlerinden biri, işletmenin yüzlerce olduğu gibi ve olması gereken işlemleri modellemesi ve daha sonra bunları “çitin üzerinden atması”, “Ne nedir? bunlarla ne yapabilirim? ”

İş konusu uzmanlar tarafından veya bu uzmanlarla birlikte modellenen süreç, sürecin ticari bir görünümüdür. Dolayısıyla, bir BPMN modeli uygulanabilse de, sürecin iş görünümü, platformlarınızdaki ve sistemlerinizdeki en iyi yürütülebilir model olmak zorunda değildir.

Süreç Düzenleme

Süreç Düzenleme, bir sürecin yaşam döngüsü boyunca yürütülmesi, izlenmesi ve yönetilmesi anlamına gelir. Kurumsal hizmet veri yolu bir dizi işlemi düzenlerken, bir işlem Java kodu veya .NET gibi bir eşdeğeri aracılığıyla düzenlenir.

Böyle bir kod, bir işletme kullanıcısı için geçilemez. Modern BPM sunucuları, birçok işletme kullanıcısının aşina olduğu BPMN modellerini yürütür. Yürütülebilir bir BPMN modelini değiştirmek, Java kodunu yeniden yazmaktan çok daha hızlı ve daha ucuz bir tekliftir.

  • Masaüstü sinema ekranı. Kontrol!
  • iPad veya tablet. Kontrol!
  • Beğendiğiniz mobil cihaz. Tekrar kontrol edin!

API Odaklı Otomasyon

API tabanlı süreç otomasyonu, Proses Otomasyonu için modern, en iyi uygulama yaklaşımıdır. İnsan görevlerinin bir API çağrısıyla değiştirilmesini içerir. Başka bir deyişle, bir kişinin bu görevi yerine getirmesini sağlamak yerine, bir sisteme bunu yerine getirmesini söyleriz.

Bu otomasyonun en belirgin örnekleri, görevin bir kullanıcının bir uygulamaya veri girmesini ve / veya bir uygulamadan veri almasını içermesidir. Söz konusu uygulamanın kullanıcı arayüzünde aynı işlevselliğe API uygulamaları seti üzerinden erişilebiliyorsa, BPM sunucusu o API’yi çağırabilir ve o göreve insan katılımını kesebilir.

Robotik Proses Otomasyonu

ProcesEra, kuruluşların insanlar, sistemler ve robotlar arasındaki işleri düzenleme yolunda hızlı bir başlangıç ​​yapmalarına yardımcı olur. Bu, işletmenin her etkileşimde gerçek zamanlı AI uygulayan esnek bir karar merkezi uygulamasına olanak sağlayarak başlar.

ProcesEra, ekiplerinizi ve sistemlerinizi düzenlemek için iş süreci yönetimini, tekrarlayan görevleri kaldırmak için robotik süreç otomasyonunu kullanarak uçtan uca teslimatı yönetmek için çalışanlarınızı ve akıllı iş akışı uygulamalarını kullanarak kuruluşunuzun basit otomasyonun ötesine geçmesini sağlar müşterilerinize.

İletişim için İlgili Yöneticilerimiz