Süreç Zekası – yeni bir yaklaşım

Günümüzde süreç yürütmenin büyük çoğunluğu, herhangi bir sayıda IT kayıt sistemi aracılığıyla izlenir, yönetilir ve gerçekleştirilir. Bu, herhangi bir işleminizin neredeyse her yönüyle ilgili bir kaydınız olduğu anlamına gelir. İşlem yürütmenin uçtan uca bir görünümünü yeniden oluşturmak için doğru araca ihtiyacınız vardır. Geleneksel iş zekası araçları, gösterge tabloları ve raporlar bunu sizin için oluşturamaz. AABBYY Timeline yapabilir.

Düzgün bir şekilde alındığında, birleştirildiğinde ve analiz edildiğinde, bu veri zenginliği, daha iyi müşteri deneyimleri ve yeni operasyonel verimliliklere giden yolları aydınlatan kalıpları ve analizleri keşfetmek için kullanılabilir. Gelişmiş yapay zeka ve makine öğrenimi uygulayarak, gerçek zamanlı izleme yoluyla iş operasyonlarını optimize ederken süreçleri geleceğe tahmin edebilir ve tahmin edebilirsiniz.

İhtiyacınız olan tüm verilere zaten sahipsiniz – işe koymanın zamanı gelmedi mi?

Endüstriler arasında Proses IQ’yu yükseltin:

  • Robotik Proses Otomasyonu
  • Bankacılık ve Finansal Hizmetler
  • Sağlık hizmeti
  • Sigorta
  • Tedarik ve Tedarik Zinciri

Süreç Zekası, modern girişimin…

İş akışlarını hızlı bir şekilde işlemek için ABBYY Zaman Çizelgesi simgesi

En geçici, değişken iş akışları da dahil olmak üzere her sürecin nasıl gerçekleştiğini hızlı bir şekilde ortaya çıkarın.

Basit dijital dönüşüm stratejisi için ABBYY Zaman Çizelgesi simgesi

Dijital dönüşüm veya otomasyon girişimleri için en etkili süreç örneklerini kolayca belirleyin, ölçün ve hedefleyin.

Sürekli kalite gelişimi için ABBYY Zaman Çizelgesi simgesi

Maliyet, süre ve hacim gibi ölçülebilir süreç metrikleriyle veri odaklı kararlar için otomatik olarak bir temel oluşturun.

İyileştirme fırsatlarını belirlemek için ABBYY Zaman Çizelgesi simgesi

Uygun olmayan, olağandışı veya yüksek maliyetli işlemlerin temel nedenini basitçe ve hızlı bir şekilde belirleyin.

Dijital kurumsal süreç iyileştirme araçları için ABBYY Zaman Çizelgesi simgesi

Karmaşık senaryoları kolayca tanımlayın ve gerçekleştikçe otomatik olarak tespit edin, iyileştirme çabalarını tetikleyin.

Süreç iyileştirmeyi izlemek için ABBYY Zaman Çizelgesi simgesi

Süreç sonuçlarını tahmin etmek ve proaktif olarak planlamak veya işlem yapmak için erken aşama verilerini kullanın.

Her tıklamayla “aha momentini” sunmak için süreç analizinin karmaşıklığını kaldırın

Dönüşümü işlemek için dört adımı keşfedin.

Dört adımda iş süreci dönüşümü

Yararları

Daha derin soruları yanıtlayın, daha büyük bir etki yaratın.

SÜREÇ GELİŞTİRME

ABBYY mavi onay işareti simgesi

Bir süreç kontrolü ve komut merkezi oluşturun

Çalışanların üretkenliğini ve diğer önemli süreç öğelerini izleyin, eğilimleri belirleyin ve zamanla süreçleri iyileştirin. İşlem kullanıcılarını olduğu gibi işlem yürütmeye dayalı olarak analitik sunun ve etkileşimli bir süreç dijital ikizini sağlayın.

ABBYY mavi onay işareti simgesi

% 100 uçtan uca işlem şeffaflığı

Verileriniz ister bir elektronik tabloda, ister bir veritabanında, SAP Business Warehouse’da oturuyor olsun veya ayrı kayıt sistemlerinde kilitlenmiş olsun, Timeline ihtiyacınız olan verileri gerçek zamanlı olarak veya bir programda alabilir. Süreç verilerinizi kaç sistem saklarsa saklayın, Timeline’ın teknolojisi size süreçlerinizin tam, uçtan uca görselleştirmesini sunacaktır.

ABBYY mavi onay işareti simgesi

Sürekli süreç iyileştirme

Süreç iyileştirme asla durmaz. Zaman çizelgesi, düzeltme işlemlerini veya RPA teknolojilerini tetiklemeye yardımcı olarak işlem performansını otomatik olarak izler.

ABBYY mavi onay işareti simgesi

Sorunları ortaya çıkmadan önce tahmin edin

Tarihsel süreç yürütme kalıplarını tespit etmek ve devam eden süreçler için geçerli akıllı tahminler yapmak. Derhal kurs düzeltmelerini önerin ve doğru ekip üyelerini uyarın.

ENTERPRISE ODAKLI

ABBYY mavi onay işareti simgesi

Hızla dağıtın ve ölçeklendirin

Tek bir platform, her şeyin tek bir yerde olduğu ve ekibinizin tipik iş zekası girişimlerinden çok daha hızlı çalışabileceği anlamına gelir. En karmaşık uygulamalar bile kodlama veya programlama olmadan konuşlandırılabilir. Verileri yükleyin, sonra analiz edin – bu kadar hızlı!

ABBYY mavi onay işareti simgesi

Zamandan ve paradan tasarruf edin

İşleme hızını, doğruluğunu ve tutarlılığını arttırırken işletme giderlerini azaltmak için işlemleri düzene sokarak ve basitleştirerek atıkları ortadan kaldırın. Zaman çizelgesi, süreçlerinizi değerlendirme, iş süreci iyileştirme fırsatlarını tanımlamayı kolaylaştırma ve süreç iyileştirme girişimlerinize daha hızlı değer katmak için çalışır.

ABBYY mavi onay işareti simgesi

Robotik iş gücünüzü düzeltin

Trendleri ortaya çıkarmak ve geçmişlerindeki sorunları durduran ve robotik iş gücünüzün etkili bir şekilde çalışmasını sağlayan analitik tabanlı kararlarla proaktif olarak harekete geçmek için geçmiş robot süreç verilerini gözden geçirin.

ABBYY mavi onay işareti simgesi

Uyumluluğu sağlayın ve riski ortadan kaldırın

Kuruluşunuzun süreç performansı ve çeşitli sistemlerinizin tamamında uyumluluk konusunda% 100 görünürlük ve anlayış elde etmek için tek bir Süreç Zekası platformu kullanın. Geçerli kurallar çiğnendiğinde uyarı alın ve bir daha gerçekleşmemesini sağlamak için hemen takip edin.

ABBYY mavi onay işareti simgesi

Müşteri deneyimini geliştirin

“Olduğu gibi” süreçlerinizi gözlemleyin ve müşteri memnuniyetini etkileyecek iyileştirme alanlarını belirleyin.

TİCARİ KULLANICI İÇİN YAPILDI

ABBYY mavi onay işareti simgesi

İşletme kullanıcısı için uyarlanmış

Zaman Çizelgesi verilerine erişim yalnızca analistler ve ileri düzey BT kullanıcıları ile sınırlı değildir. Zaman Çizelgesi ile iş kullanıcıları kolayca derinlemesine sorgular oluşturabilir, işlemin yürütülmesini otomatik olarak keşfedebilir, ayrıntılı ayrıntılara girebilir, sonuçları tahmin edebilir ve süreçlerin plana göre yürütülmesini sağlamak için işlemleri izleyebilir.

ABBYY mavi onay işareti simgesi

Hepsini kendin yap

Zaman Çizelgesi, programlama gerektirmeyen, tarayıcı tabanlı, işaretle ve tıkla arayüzünü kullanarak karmaşık süreçlerin anlaşılmasını sağlar. Kodlamadan gelişmiş analizler ve filtreler oluşturabilir ve BT veya üçüncü taraf araçlarının müdahalesi olmadan özel gösterge tablolarını paylaşabilirsiniz.

ABBYY mavi onay işareti simgesi

Bulut kullanılabilirliği

İhtiyacınız olduğunda platforma 7/24/365 erişin. Güncellemeler ve yeni özellikler piyasaya sürüldükleri anda sunulur. Şifreleme, iki faktörlü kimlik doğrulama ve daha birçok güvenlik özelliği sizi ve verilerinizi güvende tutar.

Özellikleri

Kurumsal işletme kullanıcısı göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur.

ABBYY Timeline, köklü analiz ve tahmini sınıflandırma ve arama yeteneklerini son derece ayrıntılı izleme ve uyarı ile birleştiren tek İşlem Zekası platformudur. İşletmeler için bu, süreçlerinizin tam şeffaflığını elde etmek, onlar hakkında daha derin soruları yanıtlamak ve süreç iyileştirme için teknoloji yatırımlarını destekleyecek verilere sahip olmak anlamına gelir.

Şeffaf fiyatlandırma için ABBYY Zaman Çizelgesi simgesi

Şeffaf fiyatlandırma

Yenilikçi, müşteri dostu fiyatlandırma, yalnızca ihtiyacınız olan yetenekler için ödeme yapmak anlamına gelir. Hiçbir gizli maliyet veya ek ürün gerekmeden süreç analizi sağlıyoruz. Sürpriz ödediğiniz fiyatı hiçbir sürpriz olmadan anlayın.

Bulut platformu için ABBYY Zaman Çizelgesi simgesi

Altyapı değil analitik

Timeline’ın tamamen yönetilen bulut platformu yaklaşımı, performans, ölçeklenebilirlik, kullanılabilirlik, güvenlik ve uyumluluk gereksinimlerini otomatik olarak ele alarak operasyonel ek yükü azaltır. Sektör liderlerinin kendi fikirlerimize ve en iyi uygulamalarımıza dayalı olarak düzenli ürün güncellemeleri ve iyileştirmeleri sağlayarak, her zaman en yeni ve en iyi özelliklere ve özelliklere sahip olmanızı sağlar.

ABBYY Zaman Çizelgesi simgesi, ölçeklendirmesi kolay, hızlı başlatma platformu için

Hızlı başlatma, ölçeklendirme kolay

Düşük kodlama ve kurumsal düzeyde teknolojiye sahip kullanımı kolay bir platformla, hiç vakit kaybetmeden bir süreç dahisi olabilirsiniz. Tek bir işlemle başlayın, verilerinizi yükleyin ve hemen dakikalar içinde keşfedin, analiz edin, optimize edin ve izleyin.

ABBYY Zaman Çizelgesi simgesi, birçok kaynaktan verileri tek bir platforma kolayca bağlar

Birçok kaynaktan veri bağlama

Zaman Çizelgesi, kaç arka uç sistem kullanılıyorsa kullanılsın, tüm iş süreçlerinizi baştan sona görselleştirmek ve analiz etmek için tek bir konum sağlar. Buluttaki konektörler ve ETL, Zaman Çizelgesi araçlarını ve verilerini işinizi yürütmek için kullandığınız herhangi bir sisteme bağlamaya yardımcı olur. Zaman çizelgesi mevcut BT yatırımlarınızın yerine geçmez; onlara iltifat eder. Zaten kullandığınız araçlarla çalışmak ve iş süreci analizi olanaklarını genişletmek için tasarlanmıştır.

Daha fazla bilgi edin

İşlem bulmaca için ABBYY zaman çizelgesi simgesi

Yapboz Prosesinizi bir araya getirir

Diğer çözümler belirli bir soruyu almak için sizi belirli bir soru ile sınırlasa da, Timeline’ın benzersiz yaklaşımı, hangi kayıt sistemi olursa olsun, işlem verilerinizin her parçasını diğer parçalarla ilişkilendirir. Sonuçlar için anında yanıt süresi ile sürecinizi uçtan uca anlayabilirsiniz.

Nasıl çalışır

Dört adımda, ABBYY Timeline Süreç Zekası platformu, mevcut uygulamalarınızdan süreç yürütme ayrıntılarını otomatik olarak keşfetme ve görselleştirme, iyileştirme fırsatlarını hızlı bir şekilde belirleme, gerçek zamanlı olarak devam eden performansı izleme ve gelecekteki sonuçları tahmin etme yeteneği sunar.

Dört adımda iş süreci dönüşümü

ABBYY Zaman Çizelgesi Adım 1 - Keşfetme ve haritalama

Keşfetme ve haritalama

İşlemleriniz her yerdedir ve genellikle BT sistemlerinize bağlanır ve / veya kaydedilir. Gelişmiş algoritmalar kullanarak, ABBYY Timeline süreçleriniz boyunca belirli olayları kaydetmek için kullanılan zaman damgalarını çıkarır ve okur. Yazılım daha sonra bu zaman damgalarını, iş paranıza mal olabilecek bir sorunun temel nedenini bulmak için ideal süreç akışından varyasyonları anında tanımlayabileceğiniz şekilde görsel olarak modeller.

ABBYY Zaman Çizelgesi Adım 2 - Analiz ve optimizasyon

Analiz ve optimizasyon

Gerçek verilere dayalı olarak proses performansı hakkında bir anlayış geliştirin. Her insanın ve bir sürece dahil olan her makinenin tamamladığı her adımı düşünün – ABBYY Timeline , tüm sürecinizi otomatik olarak organize etme ve görsel olarak uçtan uca gösterme yeteneğine sahip, tüm bu verileri anlayabilen bir platformdur. Bu kavrayışla, süreç iyileştirme alanlarını tanımlamak kolaylaşır – bazen bile bakmadığınız yerlerde.

ABBYY Zaman Çizelgesi Adım 3 - Süreç izleme ve uyarı

Süreç izleme ve uyarı

Verimsiz varyasyonları belirleyin ve süreç için kurallar belirleyin. Protokollerin sürekli izlenmesi ile süreçlerin düzgün bir şekilde çalıştığından emin olmak ve kötü süreçleri ortadan kaldırmak için doğru personeli uyarın veya düzeltmeyi otomatikleştirin.

ABBYY Zaman Çizelgesi Adım 4 - Süreç tahmini ve tahmin

Süreç tahmini ve tahmin

Gelecekteki işlem durumunu tahmin edin. Gelecekteki durumlarındaki süreçleri tahmin etmek için son derece entegre ve tam otomatik öngörüler elde etmek için süreç madenciliğini makine öğrenimi ve yapay zeka ile birleştirin ve olumlu sonuçlar elde etmek için harekete geçin.

ABBYY Zaman Çizelgesi video eğitimleri

ONLINE EGİTİM

ÇÖZÜME ULAŞMAK BASİT: DATANIZ HAZIRSA 1 GÜNDE SONUÇ!

İletişim için İlgili Yöneticilerimiz