Çalışan İzleme Sistemi Çalışan Verimlilik ve Zaman Yönetimi ile işletmenize ve çalışanlarınıza değer katın... SIZI ARAYALIM

Çalışan İzleme Yazılımı nedir?

Çalışan izleme, kullanıcı etkinliği izleme olarak bilinen (UAM) çalışan bilgisayar etkinliği izlemek için kriterleri tanımlamak ve içeriden tehditleri durdurmak;  personel eğitimi için, verimliliği artırmak ve azaltmak veya içeriden tehditleri ortadan kaldırmak nihai hedefi ile süreç optimizasyonu için verimlilik ve kullanım sonuçları izlemek için kullanılır.

Bir çalışan izleme yazılımı, iş başındayken uygulamalar, web siteleri, e-postalar, ağ vb.tüm kullanıcı etkinliklerini izler.  Temel çalışan izlemesine ek olarak, üst düzey çözümler ayrıca içeriden tehdit tespiti, üçüncü taraf satıcı izleme, veri kaybını önleme, risk yönetimi, izleme paketinin bir parçası olarak yasal ve uyumluluk özelliklerini de içerir.

Çalışan İzleme İşletmem İçin Uygun mu?

Çalışan izleme, birçok işletme türü için çalışır, ancak sizin için doğru olup olmadığı bir dizi faktöre bağlıdır. Aşağıdaki durumlarda çalışan izlemeyi göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz:

Düzenli olarak bilgisayar kullanan bir ekibi yönetme . Ekibiniz her gün bilgisayar kullanıyorsa, sosyal medyada, oyun oynamakta veya web’de gezinmek için biraz zaman harcanması olasılığı yüksektir. Çalışan izleme yazılımı bu etkinlikleri izleyebilir, böylece siz ve ekibiniz bu kötü alışkanlıkların nasıl kırılacağını tartışabilirsiniz.

Uzak bir ekibi yönetme . Bazen, uzak çalışanlar söz konusu olduğunda performansı ölçmek zordur. Çalışan izleme, çalışma saatlerinde uzak ekibinizin etkinliğini daha iyi anlamanıza yardımcı olur.

Ekibinizin verimliliğini artırma. Her zaman iyileştirme için küçük bir yer vardır. Ekibinizin daha üretken olabileceğini düşünüyorsanız, çalışanların izlenmesi sınırlı verimliliğin nedenlerini izole edebilir ve size ekibinize varsayımdan ziyade verilerle yaklaşma gücü verir.

Çalışanlara harcadığınız denetim zamanı artık sizin. Bir takıma liderlik etmek çok fazla iş gerektirir ve bazen bu işin yönettiğiniz kişilerin yanında olması gerekmez. Toplantılarda veya işyeri dışında çok fazla zaman harcarsanız, çalışan izleme yazılımı, kullanılamadığınız zamanlarda ekibinizin odaklanmasına yardımcı olabilir.

Çalışan İzleme Verimlilik, Performans ve Maliyete Nasıl Yardımcı Olur?

Çalışan izleme, ekibinizin etkinliğini izler, raporlar sağlar ve verimlilik ölçer. En önemlisi, gerektiririmi sağlar.

Hangi alanların iyileştirilmesi için belirledikten sonra, toplanan burada bu alanlar ekibinizle görüşme sağlar. Çalışanlarınız sosyal medyada ne kadar zaman geçirdiklerini veya masalarından ne yüzünden uzaklaştıklarını fark etmemeleri muhtemeldir. Açık bir diyalog sadece liderlik için değil, ekibiniz için de aydınlatıcı olabilir.

Ekibiniz Yanınızda bulunuyor

Ekibiniz çalışma alışkanlıklarını iyileştirmeye karar verdiğinde, verimlilik ve performansta bir artış göreceksiniz. Aslında, İzleme Sistemini kullanan ekipler verimlilikte% 10 ila% 80 artış görüyor.

Bu doğrudan maliyetleri etkiler, çünkü çalışanların iş hacmi arttığında maliyetler düşer. Nasıl? Aynı bütçe için daha fazla iş tamamlanmaktadır, bu nedenle bir projenin bitirilmesi, çalışanlarınızın üretken olmamaya göre daha düşük maliyetlidir. Ayrıca, gereksiz fazla abartıdan kaçınarak paradan tasarruf edersiniz.

Çalışan izleme yazılımını kullanmanın artıları ve eksileri

Artıları

 • Daha iyi veri. Çalışanlarınızın bilgisayar iş kurallarına ilişkin iyileştirilmiş verilerle, iş süreçlerinizi iyileştirmek ve makul hedefler belirlemek için kararlar verebilirsiniz.
 • Geliştirilmiş performans. Çalışanlarınızın çalışma alışkanlıklarını onlarla tartıştıktan sonra, performans seviyelerini artırma fırsatları vardır.
 • Artan verimlilik. Parmağınızı takımınızın nabzında tuttuğunuzda daha üretken olurlar. Çoğu takım verimlilikte% 10 ila % 80 oranında bir artış görür.
 • Kolay raporlama. Verimlilik raporlarına kolayca erişin.
 • Daha az abartı ve daha düşük maliyetler. Daha iyi verileriniz olduğunda maliyetleri azaltabilirsiniz. Ekibinizin nasıl gelişebileceğini öğrenerek genel verimliliği artıracak ve bütçenizden en iyi şekilde yararlanabileceğiniz alanlar bulabilirsiniz.

Eksileri

 • Personelin isteksizliği. Bazı personel izleme yazılımının dağıtımına karşı dirençli olabilir. Bunu caydırmak için neden önemli olduğunu ve takıma bir bütün olarak nasıl yardımcı olacağını açıklayın.
 • Öğrenme eğrisi. İzleme ve çalışanlarınızın kendilerini motive etmelerine izin verme arasında doğru dengeyi bulmak zor olabilir. Yine de endişelenmeyin! Bir süre denedikten sonra anlayacaksınız.

Neden Kulllanıcı İzleme Sistemi ile Çalışmalısınız?

 KABULLER

 • Tüm çalışanlar için tahmini aylık maaş (100 kişi hesaplandı)

145.873 $ (Çalışan Brüt maaş ortama 1500 $)

 • Verimsiz zaman (Tahmini)

Araştırma ve veri analizlerimize göre, endüstriler arasında verimsiz zamanın ortalama %20-55’ini görüyoruz.

 • Tam zamanlı bir çalışan için (haftada 40 saat) %30’luk verimli zamanın günde 2,5 saate eşit olduğunu unutmayın.

10% (Biz en iyi ihtimalle %30 yerine en düşük rakamı hesapladık)

 SONUÇLAR

Verimsiz zaman

Haftada 400,00 saat

Ayda 1.600,00 saat

Boşa Giden Zamanın Bordro Bedeli

$14,587.30 /ay

 Ortalama Sistem Aboneliği

$800.00 /ay toplam

Toplam tasarruf

$169,059.60 /yıl

Neden ProcessEra ile Çalışmalısınız?

Zaman Kazandırır.

Portföydeki 7 çözümü (Teramind, Berqun, Staffcop, Kickidler, ActivTrak, Time Doctor, SentryPC)  artı/eksi yönlerini paylaşarak her biri için kurulum zamanı kaybetmezsiniz.

Doğru Ürünü Seçersiniz

İhtiyaçlarınıza uygun  6 ürün içinden doğru kapsam ve doğru fiyatla ürünü temin edersiniz

Doğru Kurulum Yaklaşımı

Uygulamaya alırken KVKK ve Çalışan Motivasyonu için En doğru şekilde kurmanız için destek alırsınız.

Kurulum Sonrası Analiz

Kurulumdan sonra çıkan verilerin İnsan Kaynakları, Süreç İyileştirme ve Bilgi Teknolojileri için nasıl fayda sağlayacağını öğrenirsiniz.

Ürün Değerlendirme Sürecimiz

 • İhtiyaçlarınızı Anlama
  1
  Çalışma İzleme sisteminden beklentilerinizi dinleme, mevcut BT altyapısına göre Çözüm Adaylarını belirleme. Tabi Demo kararından önce bütçesel olarak da değerlendirmenin bir parçası olacaktır.

 • İşletmede DEMO Kullanımı
  2
  İşletmenin BT Yapısına uyumluluğunu gözleme, kullanılan uygulamaları yakalama başarısını gözlemleme ile uygulama başarınısı test etme.

 • Sonuçların Analiz Edilmesi
  3
  Demo sonucunda performans analizleri ve buna bağlı olrak ROI analizleri ile tekliflendirme süreci, Karar sonrası uyarlama stratejisi konusunda destek almak

Kullanıcı İzleme Sisteminin KVKK ile Nasıl Uyumlu Hale Getirebilirim?

I am promo text. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.