EN BÜYÜK TEHLİKE İÇERİDEN GELİYOR

İÇERİDEN ÖĞRENEN TEHDİTLERİNİ YÖNETME

Ponemon Institute’un 2020 İçeriden Tehdit Maliyeti: Global Organizasyonlar raporuna göre, içeriden öğrenen tehditlerin yıllık ortalama maliyeti 11,45 milyon dolar. Verizon 2019 Veri İhlali Araştırmaları raporu, tüm ihlallerin% 34’ünün içeriden kaynaklandığını söylüyor.

UYUMLULUK GEREKSİNİMLERİNİ KARŞILAYIN

Verizon’un 2019 Veri İhlali Araştırmaları Raporuna göre sağlık hizmetlerindeki tüm veri ihlallerinin% 59’u dahili bir aktör tarafından yönlendirilmektedir.
Finansal kurumlar, veri gizliliği ihlalleri ve ihlalleri nedeniyle 2019’da 82,7 milyon dolar ceza aldı.

EKRAN SYSTEM ® İÇERİDEN TEHDİTLERİ NASIL AZALTIR?

Caydırmak

CAYDIRMAK

Kimlikleri yönetme
Erişimi denetleme
belirlemek

BELİRLEMEK

Etkinliği izleyin
Uyarıları yönetin
Kanıt toplayın
Bildirim alın
bozmak

BOZMAK

Olayları inceleme Olaylara
yanıt verme

ÜRÜN TURUNA KATILIN

Ekran Sistemi, üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları ve çalışanları üzerinde görünürlük ve kontrol sağlar.

ENDÜSTRİNİN TANINMASI

ŞİRKETLER NEDEN EKRAN SYSTEM ® 'İ SEÇİYOR?

Tek bir platformda büyük kullanıcı tabanlı risk yönetimi kontrolleriTek bir platformda büyük kullanıcı tabanlı risk yönetimi kontrolleri

Ekran Sistemi, NIST 800-53 ve çoğu BT güvenlik standardına uygun olarak içeriden gelen tehditleri algılamak ve önlemek için kimlik ve erişim yönetimi, oturum kaydı ve etkinlik denetimlerinin yanı sıra olay müdahale işlevselliği sunar.

Tam masaüstü ve sunucu işletim sistemi donanımıTam masaüstü ve sunucu işletim sistemi desteği

Ekran Sistemi, tüm popüler işletim sistemleri için istemciler sunar ve sanal ortamların yanı sıra herhangi bir ağ mimarisini destekler. Ajan tabanlı ve atlama sunucusu şemaları arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz: herhangi bir karma kurumsal mimariyi destekliyoruz.

Kurumsal hazırKurumsal hazır

Ekran Sistemi, yüksek kullanılabilirliği, çok kiracılığı ve mevcut güvenlik çözümlerindeki boşlukları doldurma yeteneği nedeniyle büyük ölçekli ortamlarda kolayca uygulanabilir. Ekran, sistem kaynağı ve sağlık izleme panoları ve otomatik bakım görevlerinin zamanlanması gibi kurumsal odaklı özellikler sunar.

Düşük toplam sahip olma maliyetiDüşük toplam sahip olma maliyeti

Sürekli bir lisanslama modeli size Ekran Sisteminin en son sürümünü sunar. Kayan uç nokta lisanslama, birkaç tıklamada lisansın yeniden atanmasını sağlar. Sanal ortamlar için bu işlem, kuruluşunuzun çevikliğini artırmak için otomatikleştirilir.

KURUMSAL SINIF İÇERİDEN TEHDİT ALGILAMA YAZILIMI İLE DAHA FAZLASINI ALIN

Görsel olarak yapılandırılmış kanıt izi, düşük olay müdahale süresine neden olur

Görsel olarak yapılandırılmış kanıt izi, düşük olay müdahale süresine neden olur

İçerik açısından zengin kayıtlar CERT ve SOC yanıt sürelerini önemli ölçüde azaltır. Şüpheli etkinliklerde tek tıklamayla arama, araştırmaları daha hızlı ve daha etkili hale getirir.

AI tabanlı güvenlik ihlal edilmiş hesap algılama

AI tabanlı güvenliği ihlal edilmiş hesap algılama

Siber suçlular, ayrıcalıklı hesaplardan ödün verme yollarını sürekli olarak geliştiriyorlar. Yapay zeka ile çalışan Ekran UEBA sistemi, çalınan kimlik bilgilerini kullanarak kurumsal bir sisteme giren bir bilgisayar korsanını algılayabilir.

Veri depolamak için hafif yazılım aracısı ve son derece optimize edilmiş formatlar

Veri depolamak için hafif yazılım aracısı ve son derece optimize edilmiş formatlar

Hafif aracı sessizce çalışır ve kullanıcılar veya diğer programlar tarafından fark edilmez. Toplanan veriler, kompakt günlük depolama ve kolay raporlama için aranabilir ve yüksek düzeyde optimize edilmiş video, ses ve metin dosyası formatlarında kaydedilir

20 dakika veya daha kısa süre ortamınızda aktif

20 dakika veya daha kısa sürede ortamınızda aktif

Ekran Sistemi hızlı kurulur ve SIEM ve biletleme sistemleriyle kolayca entegre olur. Bir kahve molasından hemen sonra hazır hazır bir çözüm elde edeceksiniz.