Slide DEMO TALEBI Agiloft’un Esnek ITIL Servis Masası çözümü ile BT hizmet operasyonlarınıza çeviklik ve kontrol getirin Agiloft ITSM Pink VERIFY da 11 Süreci ITIL Uyumludur.

Esnek ITIL Servis Masası ve ITSM

Agiloft’un Esnek ITIL Servis Masası çözümü ile BT hizmet operasyonlarınıza çeviklik ve kontrol getirin ve kurumsal müşterilere olağanüstü hizmet sunun.

Agiloft Çevik İş Yazılımları sağlar. “Çevik” kelimesini, belirli bir yazılım geliştirme metodolojisine değinmek yerine orijinal “hızlı, uyarlanabilir ve becerikli” anlamında kullanıyoruz. Aslında, Agiloft platformunun BT’nin çevik olmasını sağlamanın yollarından biri, yazılım yazma ihtiyacını ortadan kaldırmaktır.

Neden Agiloft ITIL ve ITSM’i tercih etmelisiniz?

Operasyonel Çevikliğinizi Arttırın

İşletmeniz geliştikçe sizinle birlikte büyümeye kolayca uyum sağlayan ve ölçeklendirilebilen bir sistemle operasyonel çevikliğinizi artırın, böylece sistemi büyütme riski yoktur.

ITIL'i İstediğiniz gibi Uygulayın

Kuruluşunuz için doğru olan hizmetleri, ilişkileri ve süreç akışlarını yönetmek üzere hızla özelleştirilebilen esnek bir veri modeliyle ITIL’i istediğiniz gibi uygulayın.

Kaliteli Hizmet Sunun

BT hizmet süreçlerinizin her adımında görünürlüğü ve kontrolü geliştiren tam entegre bir sistem ile yüksek kaliteli hizmet sunun.

ITIL Uygulamasına Esnek Yaklaşım

Eksiksiz ITIL yapısını sağlayan hazır, en iyi uygulama çözümümüzle başlamanız yeterli. İşletmeniz için anlamlı olan şeyleri kullanın ve henüz ihtiyaç duyulmayan öğeleri kapatın. Uyarlanabilir teknolojimiz, sistemi yalnızca bir tarayıcı kullanarak işinizin kesin gereksinimlerine ve tercihlerine uyacak şekilde özelleştirmeyi kolaylaştırır – kodlama gerekmez.

Deneyimimiz Size Zaman ve Para Tasarrufu Sağlasın

On yıldan uzun süredir ITIL ve ITSM uygulamaları konusunda müşterilere yardımcı oluyoruz ve neyin işe yarayıp neyin yaramadığını biliyoruz. Ekibimiz, şirketinize en büyük faydayı sağlayacak uygun maliyetli bir ITIL uygulaması tasarlamanıza yardımcı olacak kanıtlanmış uzmanlığa sahiptir. Yolun her adımında size rehberlik etmek için buradayız.

Yararları

Operasyonel çevikliğinizi artırın

işiniz geliştikçe sizinle birlikte büyümeye kolayca uyum sağlayan ve ölçeklenen bir sistemle, bu nedenle hiçbir zaman sistemin büyümesi riski yoktur.

ITIL’i istediğiniz gibi uygulayın

kuruluşunuz için doğru olan hizmetleri, ilişkileri ve süreç akışlarını yönetmek üzere hızla özelleştirilebilen esnek bir veri modeli ile.

Kaliteli hizmet sunun

BT hizmet süreçlerinizin her aşamasında görünürlüğü ve kontrolü geliştiren tam entegre bir sistem aracılığıyla.

Pink 2016 yılında 11 ITIL Süreci için Doğrulandı

 • Olay Yönetimi
 • Sorun Yönetimi
 • Değişim Yönetimi
 • Gerçekleştirme İsteği
 • Hizmet Varlığı ve Konfigürasyon yönetimi
 • Bilgi Yönetimi
 • Sürüm ve Dağıtım yönetim
 • Olay yönetimi
 • Hizmet Kataloğu Yönetimi
 • Servis seviye yönetimi
 • Hizmet Portföyü Yönetimi

Ürün Hakkında 30 DK DEMO Video Konferans Sunumu

Lütfen Kendinize Uygun Takvimi Belirleyiniz