Slide DEMO TAlebı Agiloft, Kontrat Yönetiminde tescilli liderdir. Sözleşme Yaşam Döngüsü Yönetimi için 'Gartner’ın 2020 MQ' nda Lider Agiloft’un yapay zeka tabanlı sözleşme yönetim yazılımı kod gerektirmeyen esnek ve hızlıdır.

Yapay Zeka Destekli Kontrat Yönetimi

Agiloft’un sözleşme yönetimi yazılımı, kuruluşların uzun vadeli gelir artışı sağlamalarına, maliyet disiplinini korumalarına ve uyum riskini en aza indirmelerine yardımcı olmak için yapay zeka kullanır. No-code platformu üzerine kurulmuş olan yazılımın kurulumu ve yapılandırması kolaydır.

Kontrat Yaşam Döngüsü Yönetim Paketi

Kodsuz bir platform üzerine inşa edilen Agiloft’un amiral gemisi kontrat yaşam döngüsü yönetim paketi (CLM), depo ve şablonlar, yan tümce kitaplığı, esnek onay iş akışları, yerleşik AI, güvenlik dahil alım ve satım tarafı kontrat yönetimi için tamamen özelleştirilebilir en iyi uygulama işlevselliği ile birlikte gelir ve uyumluluk önlemleri, otomatik bildirimler ve mevcut sistemlerle sorunsuz entegrasyon.

Tüm kontrat yaşam döngünüzü otomatikleştirin

Tedarikçi katılımını kolaylaştırın

Süreci hızlandırın – Zorunlu bilgi taleplerini yönetmek gibi iş akışlarını otomatikleştirerek tedarikçi ve satıcı işe alım süresini 10 kata kadar azaltın.

Daha iyi anlaşmalar yapın

Tutarlılık ve yönetişim oluşturun – Her sözleşmenin kurumsal standartlara uygun olduğundan ve dijital veri havuzu, yan tümce kitaplığı ve yapılandırılabilir iş kuralları motoruyla tutarlı ve uygun bir dil içerdiğinden emin olun. Güvenli, izin tabanlı bir satıcı portalı görüşmeleri kolaylaştırır.

Satıcı performansını izleyin

Sözleşme uyumluluğunu izleyin – Hizmet düzeyi sözleşmelerine ve sözleşme yükümlülüklerine karşı tedarikçi performansını izleyin. Özelleştirilmiş raporlar ve harcama, sona erme, uyumluluk ve daha fazlası için otomatik uyarılarla fırsat ve risklere görünün.

CLM’yi ERP’nize entegre edin

ERP verilerinizden yararlanın – Kurumsal verilerden yararlanmak için ERP sisteminizle entegre edin. Örneğin, bütçeye göre harcamayı izlemek için maliyet merkezi kodlarını hizalayın.

Satış döngüsünü kısaltın ve geliri artırın

Bürokrasiyi ortadan kaldırın

Kontrat sürecini otomatikleştirin – Tam Salesforce entegrasyonu, teklifler, MSA’lar ve diğer anlaşmalar gibi satış tarafı belgelerinin anında oluşturulmasını sağlar. Tek tıklamayla sözleşme oluşturma ve e-posta, SMS mesajlaşma ve e-imza ile entegre otomatik onay süreçleri, satış görevlilerinin yoldayken fırsatları kapatmaya devam etmesini sağlar.

Kontratlardan gelir sızıntısını en aza indirin

Bağlantıyı kapatın – Yazılımın performans yükümlülüklerini, sözleşme bitiş tarihlerini ve yenilemelerini takip etmesine ve doğru faturalandırmayı sağlamasına ve geliri en üst düzeye çıkarmak için eylem önerisine izin ver.

Gelir projeksiyonlarınızla ilgili gerçeği öğrenin

Gerçek anlaşmalar için kontrat verilerinizi kullanın – Kontratlar, ticari faaliyetlerde tek hakikat kaynağını temsil eder. İşletmenizin her yönünü bilgilendirmek için sözleşmelerinizden veri çıkarın ve düzenleyin. KPI’ları izlemek ve departmana, kişiye, müşteriye veya diğer değişkenlere göre uyarılar vermek için özel gösterge tabloları ve raporlar oluşturun.

Kontrat süreçlerinizde verimli olun ve riski azaltın

Kontrata bağlı riske gözü kapalı girmeyin

Kontrat riskine ilişkin görünürlük elde edin – Yapay zeka destekli risk puanlama, kontratlarınızdaki riski ortaya çıkarır, böylece yüksek riskli kontratlara odaklanıp en aza indirebilirsiniz.

Uyumluluktan sorumlu olun

Uyumluluğu otomatikleştirin – HIPAA veya SOX gibi yasal uyumluluk veya kontrat şartlarını ve SLA’ları izleme, otomatik bildirimler, tam denetim izi ve yapılandırılabilir, hassas denetimlerle uyumluluğu yönetin.

Hukuk ekibinizi evraklardan kurtarın

Sürece sipariş verin – süreçleri kolaylaştırmanıza, verimliliği artırmanıza ve ekibinizin iş yüklerini yönetilebilir hale getirmenize olanak tanıyan iş akışlarını ve bildirimleri otomatikleştirin.

İşi sürükleme

Yasal onay döngüsel hızlandırın – İnceleme sürelerini kısaltmak için mobil cihazlara uygun tek tıklamayla e-posta onaylarından ve özelleştirilmiş iş akışlarından yararlanın.

Neden Agiloft CLM’i Seçmelisiniz?

[/ vc_column_text]

Kontrat Deposu

Kuruluşunuzun tüm kontratlarına anında erişim ve görünürlük elde edin.

Herhangi bir kontratı veya maddeyi bulun.

Sınırsız şablonlar oluşturun.

[/vc_column_inner]

Şablon ve Madde Kütüphanesi

Anında kontrat oluşturun.

Kontratlardaki dili yönetin.

Özel alanlar ekleyin ve yapılandırın.

Onay İş Akışları ve Yürütme

En karmaşıkları bile otomatikleştirin.

Dışarıyla iş akışlarını yönetin.

Kontrat incelemelerini kolaylaştırın.

[/vc_row_inner]

Güvenlik

Verilerinizi kötü aktörlerden koruyun.

Verilerinizi felaketten koruyun.

Sıkı gizliliğe uyun.

Uygunluk

Yasal gerekliliklere uyun.

Ticari olarak izleyin ve raporlayın.

Sağlam uyumluluktan yararlanın.

Satın Alma Tarafı

Sözleşme yükümlülüklerini izleyin.

Özelleştirilmiş raporlar alın.

Önceden oluşturulmuş entegrasyonları kullanın.

Satış Tarafı

CRM sistemleriyle entegre edin.

Kompleksi yönetin ve izleyin.

Özel gösterge tabloları ayarlayın.

Uyarılar ve Performans İzleme

Zamanında yürütülmesini sağlayın.

KPI’ları ve nokta darboğazlarını ölçün.

Görselleştirin ve detaylandırın.

Yapay Zeka

Meta verileri tanır ve içe aktarır.

Alexa ile konuşulan dil entegrasyonu sayesinde süreçte verimliliği artırın.

Kontrat yaşam döngüsü boyunca uyumluluğu yönetin ve iş riskini azaltın.

İletişim için İlgili Yöneticilerimiz