İŞ KURALLARINIZI KARLI KARARLARA DÖNÜŞTÜRÜN Corticon, BT ve İş Kullanıcılarına Kodlama Olmadan Uygulama Dışındaki İş Kurallarını Yönetme Yetkisi Verir.

Nasıl çalışır

 

Progress ®  Corticon ® , gelişmiş karar süreçlerini otomatikleştirerek, geliştirme ve değişim döngülerini% 90’a kadar azaltarak mevcut uygulamalarınızı tamamlar.

Neden Corticon’u Seçmelisiniz?

 

Kullanımı kolay, güçlü ve hassas  Progress Corticon  , işletmenizi kullanıcı, performans, platform veya dil sınırlamaları olmadan yöneten karmaşık kuralları geliştirir. Uygulamalarınızı güçlendirin, değişime ayak uydurun ve otomatik karar yönetimi ile organizasyona destek verin.

Kullanımı Kolay

Daha acil görevler için BT’yi özgürleştirirken işletmeyi güçlendirin. Sezgisel bir arayüz ve elektronik tablo stili modelleme araçları, işletme personelinin karmaşık kuralları kodlamadan yönetmesine olanak tanır.

Güçlü

Milisaniye yanıt süreleri alın ve günde milyonlarca işlem arasında ölçeklendirin. Corticon’da yerleşik olarak bulunan Design-Time-Inferencing ™ (DeTI) algoritması, kural sayısı arttıkça kuruluşu doğrusal olarak ölçeklendirir.

Doğru

Corticon kural bütünlüğü özelliği ve yerleşik tanılama “korkusuz” otomasyon anlamına gelir. Doğru sonuçları sağlamak için yeni kuralları test edin ve çatışmaları baş ağrısı haline gelmeden önce kesin olarak belirleyin.

İşyerinde Corticon

Endüstriniz veya hedefleriniz ne olursa olsun, müşteri deneyiminizin temelleri süreçlerinize bağlıdır. Corticon’un yardımıyla sağlam olduklarından emin olun. İş kuralları yazılımından daha fazlası. Mevcut uygulama yatırımınızı tamamlayan ve kuruluşlar arasında işbirliğini teşvik ederek çalışanlarınızı kârlılığa odaklayacak şekilde serbest bırakan stratejik teknolojidir.

endüstri finansal hizmetler

Finansal Hizmetler

Sahteciliği koruma, kredi onayları, e-ticaret ve daha fazlası için çevik bir karar verme süreci oluşturun

endüstri sağlık

Sağlık Hizmeti

Uyumluluk, politikalar ve hasta bakımı için hataya açık ve zaman alıcı manuel yöntemleri ortadan kaldırın

endüstri sigorta

Sigorta

Politika yüklenimi ve taleplerinin uygulamalarından bağımsız olarak işlenmesi gibi rutin görevleri hızlandırmak

sanayi-kamu sektörü

Kamu Sektörü

Politika uygulamasını kolaylaştırın ve hızlandırın, avantajların doğru bir şekilde uygunluğunu ve sağlanmasını sağlayın, gereksiz görevleri birleştirin ve sahtekarlığa karşı koruyun

endüstri herhangi-organizasyon

Herhangi Bir Organizasyon

İş mantığını, işi en iyi bilenlerin ellerine koyarak ne olursa olsun işinizi hızlandırın: çalışanlarınız.