ROI Ötesinde: Sözleşme ve Ticaret Yaşam Döngüsü Yönetiminin gerçek dünya değerinin hesaplanması

Sözleşmeler modern ticaretin can damarıdır. Uluslararası Sözleşme ve Ticari Yönetim Derneği’ne (IACCM) göre, rutin bir sözleşmeyi işleme koymanın ortalama maliyeti 6.900 dolarken, karmaşık sözleşmelerin maliyeti çok daha yüksek. Ve bu sadece operasyonel maliyetler. Sözleşme şartlarına uymayan satıcılar ve müşterilerle ilgili kâr hanesindeki etki ne olacak?

Karışıma güvenlik ve mevzuata uygunluk riski ekleyin ve potansiyel maliyetler gerçekten artmaya başlar. Birçok şirket, K & Z’yi ve riske maruz kalmayı bırakmadan, sözleşmeleri ve ilgili belgeleri yönetmek için ne kadar zaman ve çaba harcadıklarını bilmiyorlar. Bir CCLM sistemine yatırımınızın değerini en üst düzeye çıkarmak için ilk adım, standart endüstri metriklerini kullanarak neyin önemli olduğunu ölçmektir.

Peggy Barber, CEO, IACCM Americas ve CEO, Earl Earl, Agiloft geçtiğimiz günlerde modern sözleşme ve ticaret yaşam döngüsü yönetiminin gerçek dünya değerini hesaplama konulu bir sunuma ev sahipliği yaptı. Aşağıdaki web seminerinin tekrarını izleyin:

İletişim için İlgili Yöneticilerimiz

Bir önceki yazımız olan CCLM nedir? Sözleşme ve Ticaret Yaşam Döngüsü Yönetiminin Tanımlanması başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir önceki yazımız olan CCLM nedir? Sözleşme ve Ticaret Yaşam Döngüsü Yönetiminin Tanımlanması başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.