API'LER Entegrasyon İhtiyaçlarınızı Gerçekleştirmek İçin Uzmanlık Sağlamak

API’lar nedir?

Forbes dergisine göre, bu “API Ekonomisinin Yılı”. İster “gölge IT” inisiyatiflerinde kullanım için arayüzler, ister vatandaş geliştiricilere kamu arayüzleri sağlıyor olsun, tüm hatların kuruluşları bir kullanıcı arayüzü sağlamanın yeterli olmadığını keşfettiler. Müşteriler, iş ortakları ve kendi geliştiricileriniz basit, programlanabilir arayüzler aracılığıyla mesaj alışverişi yapmak isterler.

Bir API (uygulama programlama arayüzü), yazılım geliştirme için bir dizi araç, tanım ve protokoldür. Uygulamanızın veya hizmetinizin, nasıl uygulandıklarını bilmeden diğer uygulamalar, platformlar veya hizmetler ile iletişim kurmasını sağlar.

İşletme stratejinizi yönlendiren API’ler oluşturma

API ne kadar basit görünse de, çalışması için gerekenlerin altında yatan karmaşıklığı maskeler. ESB’nizde bir arayüz oluşturmak, kolayca tüketilebilen bir API oluşturduğunuz anlamına gelmez.

ProcessEra’nın uzun süredir entegrasyon sağlama geçmişi, API yaşam döngüsünün ve ilgili teknolojilerin yakından anladığımız şeyler olduğu anlamına gelir. İster müşteriye dönük bir API ağ geçidi, ister mobil uygulamalar için MBaaS (Hizmet Olarak Mobil Arka Uç) arayüzleri olsun, sağlam, güvenli ve yüksek performanslı API’lerin nasıl tasarlanıp oluşturulacağını anlıyoruz.

Paydaşlarınız için önemli API’lar

ProcessEra’nın uzmanlığı, kuruluşunuzu ekosisteminize bağlayan API’lerin tasarımını, derlemesini, dağıtımını ve yönetimini içeren API yaşam döngüsü boyunca uzanır.

Red Hat’ın 3 ölçeği veya Amazon API Gateway gibi teknolojileri kullanarak, güvenli, dışa dönük API’ler ve eski sistemlere modern arayüzler sağlayan iç yüze API’ler sağlamak için müşterilerimizle birlikte çalıştık.

ProcessEra’nın tecrübesi, müşterilerimizin farklı kullanım durumlarında, genellikle tahmin edilmeyen şekillerde kullanılabilir (ve tekrar kullanılabilir) API’ler geliştirmelerine yardımcı olmaktır

İletişim için İlgili Yöneticilerimiz