BİR AI YOLCULUĞUNA BAŞLAMAK AI Düşüncelerini, Tuzaklarını Anlamanıza ve AI İçin Değer Sağlayan
Pratik Kullanım Örneklerini Belirlemenize Yardımcı Olur

BPM ve AI Olanakları

Makine öğrenimi, doğal dil işleme veya robotik aracılığıyla yapay zeka olasılıkları bir iş için sonsuz ve ilham vericidir, ancak bir işletme AI yolculuklarına nasıl başlar? Yapay zeka bir iş stratejisine nasıl dahil edilir? Toplam Sahip Olma Maliyeti nedir? Yapay zeka ekosistemine kimler katılıyor? Bunlar bir AI yolculuğuna başlarken göz önünde bulundurulması gereken noktalardan sadece birkaçı.

AI Yolculuğunuz için Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şirketler dijital dönüşümlerini gerçekleştirirken ve dijital olarak bağlı bir dünyada faaliyet gösterdikçe, iş süreçleri artık yapay zeka ile ‘bir sonraki en iyi eylem’ tekniklerini kullanarak müşteriye özel yolculuklar sağlayacak şekilde uyarlanıyor.

ProcessEra, geniş alan adı deneyimimizle, işiniz için AI’nin düşüncelerini ve tuzaklarını açıklayabilir ve genellikle Üretime hiç yapmayan sevimli prototiplerden ziyade gerçek kullanım durumlarını belirlemeye yardımcı olabilir.

Yapay Zekaya İş Değeri Sağlama

Yapay zeka yeteneğine sahip insanların ve makinelerin güçlü sinerjisi, işletmenize seçtiğiniz pazarda yıkıcı olma ve operasyonel mükemmeliyetle çalışma olanağı veren ortak bir zeka sağlar.

İster şirketinize analitik ve karar verme verileri, sanal asistanlar için NLP, duyarlılık analizi ve dil çevirisi veya Robotik, personelinize zaman ayırmak için derinlemesine bilgi vermek için Makine Öğrenimi isteyin, ProcessEra, AI’yi demitleştirebilir ve şirket etkin AI iş değeri sunmak için kullanabilirsiniz.

İletişim için İlgili Yöneticilerimiz