Slide BPM ARAÇLARI ve TEKNOLOJİLERİ

BPM Araç ve Teknolojilerindeki Uzmanlığımız

20 yıldır, uçtan uca iş süreçlerini otomatikleştiren çözümlerin yanı sıra BPM çabalarının performansını artırmak için bölgenin önde gelen işletmelerinin çoğuyla birlikte çalıştık.

ProcessEra, iş süreçleri yönetim alanındaki lider teknolojilerle ortaklık kurdu – Softexpert BPM, Trio

ProcessEra ve Softexpert BPM

ProcessEra’nın Softexpert danışmanları, dağıtım ekibinize SE BPM nin mimarisi, uygulaması, konfigürasyonu ve yönetiminde uzmanlık sağlar. Softexpert  ile ortaklığımız, SE BPM araç setinin kuruluşunuz genelinde yönetişimini, kalitesini ve genişletilebilirliğini artırmaya çalışırken deneyimli Kıdemli İş Mimarları, Uzman ve Kıdemli Sistem Mimarları ve Danışmanlık Müdürleri sağlayabilir.

ProcessEra ekibi, otomasyon yolculuklarında özel desteğe ihtiyaç duyan müşterilerimizin beceri setlerini ve yeteneklerini tamamlar. Müşterilerimize geleneksel koçluk ve teknik alan uzmanlığı aracılığıyla Softexpert platformunun tam değerini anlamalarını sağlıyoruz.

ProcessEra ve Software AG’nin ARIS’i

ARIS Platformu, işletmelerin stratejinizi, süreçlerinizi ve mimarilerinizi belgelemesine ve tasarlamasına ve iş risklerini etkin bir şekilde yönetmesine olanak tanır. ARIS, iş süreçlerinizi analiz etmek, simüle etmek ve optimize etmek için ideal bir BPM aracıdır. Yaklaşık 20 yıldır müşterilerimize güvenilir bir danışman olarak ARIS Platformu çevresinde APAC’a kaliteli eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

İster Oracle, SAP veya diğer çözümleri çalıştırıyor olun ister uygulasın ARIS Platformunun entegre bir ortamda nasıl çalıştığını anlıyoruz, zamandan ve paradan nasıl tasarruf edeceğinizi ve riski nasıl azaltacağınızı gösterebiliriz.

ProcessEra ve Red Hat

İş süreci yönetimi (BPM) ve iş kuralları yönetimi (BRM) sistemleri, işletme ve BT kullanıcılarının iş mantığını yönetmek ve gerektiğinde prosedürleri ve politikaları hızla değiştirmek için işbirliği yapmalarına yardımcı olur. Red Hat® JBoss® BPM Suite öncülük ediyor.

Ekibimiz Red Hat® JBoss® BPM Suite ile kapsamlı bir deneyime sahiptir – iş ve BT kullanıcılarının operasyon verimliliğini artırmasına, mevcut iş kaynaklarını pazarlama ve optimize etme sürelerini azaltmalarına yardımcı olmak için RedHat İş Süreci Yönetimi ve iş kuralları yönetim sistemlerinden yararlanır.

ProcessEra ve GBtec’in BIC

BIC (İş Bilgi Merkezi) Platformu, her şirketin kendi ihtiyaçlarını karşılamak için doğru BPM çözümünü almasını sağlayan güçlü bir iş süreci modelleme (BPM) hizmetidir. Süreç odaklı iyileştirmeler için tasarlanan BIC Platformu, kuruluşların iş sürecinin en kritik aşamalarını (planlama, tasarım, uygulama, optimizasyon ve operasyon) destekleyerek hedeflere hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmalarını sağlar. ProcessEra, 2014’ten beri BIC’yi destekliyor ve şu anda Türkiye’nin en büyük kullanıcılarına ve en karmaşık ortamlarına destek sağlıyoruz.

İletişim için İlgili Yöneticilerimiz