DEVOPS & CI/CD
Entegrasyon İhtiyaçlarınızı Gerçekleştirmek İçin Uzmanlık Sağlamak

DevOps & CI / CD nedir?

ProcessEra’nın entegrasyon hizmetleri son derece tamamlayıcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Entegrasyon mimarisi, entegrasyon platformunun tanımlanmasına yardımcı olur ve bunlar, entegrasyon dağıtımının gerçekleşmesi için temel yeteneği sağlar. Entegrasyon dağıtımının geliştirme kısmının ötesinde, gelişmiş arayüzlerin test edilmesi ve konuşlandırılması vardır.

ProcessEra, yeni veya güncellenmiş arayüzlerin dağıtımında en iyi uygulama yaklaşımını benimser. Test ve konuşlandırmanın yüksek derecede otomatik olmasını sağlamak ve geliştirme ekibi için dikkat dağıtıcı bir şey kanıtlamak için kanıtlanmış yöntemler ve araçların bir kombinasyonunu kullanıyoruz.

ProcessEra, DevOps ve Sürekli Entegrasyon / Sürekli Dağıtım prensiplerine tamamen bağlıdır.

Kalite ve çeviklik sağlayan araçlar

Entegrasyon platformunun bir parçası olarak uygun DevOps & CI / CD araçlarını ve teknolojilerini dahil etmek varsayılan bir konumdur.

İster Sürekli Dağıtım Otomasyon Sunucusu için Jenkins veya GoCD, ister bağımlılık yönetimi için Maven veya Gradle veya test otomasyonu için Citrus veya Selenium olsun, bu araçları yeni yazılımın test edilmesi ve piyasaya sürülmesi için ek yükü ve döngü süresini azaltmak için birlikte kullanıyoruz. Daha hızlı, daha sık serbest bırakın. Docker ve OpenShift aracılığıyla konteyner düzenleme taahhüdümüzü ekleyin ve aynı anda kalite ve çeviklik elde etmek için eksiksiz modern araç setine sahipsiniz.

İletişim için İlgili Yöneticilerimiz