business-meeting-TimelinePI-stretched-1024x442

Dijital Dönüşüm ve RPAProses Madenciliği ile 1 günde "AS-IS" Süreçlerinizi Keşfedin

Dijital Dönüşüm için hazırlıksız veya hazırlıksız olan şirketler hızla paketin altına düşecek. Süreç Madenciliği, dönüşüm organizasyonlarında kilit bir rol oynar; verileri sürekli analiz ederek ve yeni değer yaratan içgörüler geliştirerek hızlı bir şekilde uyum sağlamalarına yardımcı olur.

Stratejik değişimi etkinleştir

Gözden kaçan süreç verileri, Proses Madenciliği ve analitiklerin gücü sayesinde gelecekteki stratejilerin ve derhal değişim için imkan sağlar

Etkili büyümeyi kolaylaştırmak

Süreçleri anlamak, çevik ve etkili iş büyümesini kolaylaştıran operasyonel stratejilerin başarılı bir şekilde uygulanmasının anahtarıdır.

Değişimi hızlandır

Süreç Madenciliği organizasyonlarını kullanarak soruları gün yerine saniyeler içinde ve ay yerine günler içinde cevaplayabilir.

Rekabet avantajı elde edin

Operasyonlarınızdaki şeffaflık, iş zorluklarına hızlı tepkiler verir, rekabet avantajı sağlar, performansı artırır.

TimelinePI, Dijital Dönüşümü stratejinizi güçlendirir.

Daha hızlı inovasyon yaparak, daha akıllıca çalışarak ve dijital hızda hareket ederek kuruluşunuzu yükseltin.

Bağlantısız girişimlerin ötesinde dijital dönüşümü genişletin

Dijital dönüşüm çabalarınız yalnızca müşterinin ilgisine odaklanmışsa, olasılıkları potansiyellerine ulaşamayacaklardır. Dijital dönüşümün operasyonel süreçler de dahil olmak üzere çeşitli boyutları vardır. En başarılı kuruluşlar, işletme faaliyetlerinin her alanında mühendislik çevikliği ile üstün müşteri değeri sunar. Minit Process Mining, operasyonel şeffaflığı kolaylaştırır ve otomatik proses optimizasyonunu destekleyen içgörüler sağlar. Müşterileri elde tutma ve maliyeti düşürme kabiliyetinizi doğrudan etkileyecektir. Sonuçta, dijital dönüşüm olanaklarını genişletecektir.

Sürekli kanıta dayalı karar verme

Dijital dönüşüm zor kanıtlara dayanarak daha iyi kararlar almayı gerektirir.
Analiz gerektiren bilgi alışverişleri, gözlemlenmelerini zorlaştıran çeşitli dijital temas noktalarında yüksek hacimlerde meydana gelir. Müşteri sonuçlarını etkilemek için sonuçlar gerçek zamanlı olarak hazır bulunmalıdır. Dijital dönüşüm bir varış yerine değil, bir yolculuktur ve şirketlerin daha iyi müşteri konuşmaları sağlamak ve daha iyi deneyimler sunmak için kurumda döngüsel veri toplama, analiz ve süreç değişikliği döngüleri oluşturmalarını gerektirir.

Katılım yönetimi

Müşteriler, gelen ve giden tüm medya kanallarında ve cihazlarında yüksek kaliteli, kişiselleştirilmiş deneyimler beklemektedir. Bu nedenle analiz tüm bu kanalları kapsamalıdır. Dijital müşteriler çeviktir ve çoğu büyük kuruluşun yanıt verebildiği ve uyarlayabildiğinden çok daha hızlı tercih ve beklentileri değiştirir. Minit Process Mining, organizasyon ile dijital müşteri arasında birleşme noktasında neler olup bittiğini kavrar ve süreç ve sistemlerin değişen müşteri beklentileri ile adım adım olduğu alanları tespit eder

Robotik Otomasyon birinci önceliktir

Robotik Proses Otomasyonu, kurumların mevcut süreçlerini optimize etmelerine olanak sağlayan Dijital Dönüşümü hızlandırıyor. İşletmelerin mevcut BT ortamında kendi sistemlerini kurmalarına izin veren BT sistemi ve süreç agnostiğidir.

Dönüştürücü bir ortam yaratmak ve teslimat hızını ve kalitesini artırmak için kuruluşlar mevcut süreçleri otomatikleştirebilir. Bu, yüksek kaliteli ürünleri sık sık piyasaya sürme kabiliyetini artıracak ve gelir ve kar artışını mümkün kılacaktır.

Otomasyon ayrıca operasyonel verimliliği arttırır ve çalışanların daha fazla ödüllendirici işlere odaklanmalarını sağlar. RPA, tekrarlayan kurallara dayalı görevleri yerine getirir ve insan hatasını ortadan kaldırır. RPA genel süreç döngüsünü önemli ölçüde azaltabilir.

Dijital dönüşüm yolculuğuna başlayan organizasyonların, yeni dijital hedefleri ve yeni büyüme potansiyelini yerine getirmek için işlerinin her yönünün nasıl optimize edilebileceğini göz önünde bulundurmaları gerekir. Süreç Madenciliği yazılımı, RPA projelerini mümkün kılan önemli bir rol oynamaktadır.

Farklı sektörlerde süreç analizi ve otomasyonu konusunda uzman ekibimizle sorularınıza cevap veriyoruz

We thought a lot before choosing the Financial WordPress Theme because we wanted to sure our investment would yield results.

placeholder
Cintia Le Corre
Chairman, Harmony Corporation

Süreç Yönetimi ve Analizi konusunda 1. Sınıf Danışman mı arıyorsunuz?

Kritik Sorularınız ve Cevaplar

1. Veri ayıkla

Etkinlik verileri – entegrasyon olmadan – kurumsal veya departman yazılımı sistemlerinin herhangi bir kombinasyonundan elde edilir ve TimelinePI’ye yüklenir.

2. Süreç ve Harita Olayları

Verileri yükleyin ve işleminizi görselleştirin; işte bu kadar kolay. Başlamak için yalnızca üç alan gerekir (daha fazla içerik daha zengin bir yarışma oluşturur): benzersiz bir tanımlayıcı, Zaman Damgası ve bir olay adı.

3. “Olduğu Gibi” Görselleştirmeyi Yaratın

Veriler, ilgili alt süreçler de dahil olmak üzere, işlemin “kim, ne zaman ve nerede” olduğunu gözlemleyebileceğiniz zaman çizelgelerine dönüştürülür.

Datanız hazırsa hemen başlayabilirsiniz! Cloud yapısı ile kaydol hemen kullanmaya başla

Ürünü bilmek için herhangi bir ön eğitim anlanıza gerek yok. Süreç uzmanı ya da Si sigma kara kuşak  gibi uzmanlık sahibi olmanıza gerek yok.

Süreç sahibi olmanız ve sürecinizi iyileştirmeyi kendinize hedef almanız yeterlidir