ENTEGRASYON ARAÇLARI ve TEKNOLOJİLERİ

Entegrasyon uzmanlığımız

ProcessEra, Red Hat,Snaplogic, WorkAto’ın sertifikalı bir ortağıdır ve bu lider teknolojilerde 20 yıllık deneyime sahiptir. ProcessEra, Türkiye Yükseköğretim, Perakende, Kamu Hizmetleri ve Telekomünikasyon şirketlerine entegrasyon projeleri sağlayan büyük kuruluşlarla çalıştı.

ProcessEra gibi bir dış ortak, mevcut teknik ortamınızı değerlendirmede ve istenen ölçeklenebilirliği ve dijital etkinleştirmeyi sürerken eski sistemlerinizi bağlamak için entegrasyon platformlarını belirleme, tasarlama ve uygulama konusunda tarafsızlık sağlar.

ProcessEra ve Red Hat

Sürekli büyüyen API ekonomisi, özellikle veri, uygulama ve cihazların bağlanması söz konusu olduğunda, karmaşık ortamları yönetmek için BT’ye artan talepler getiriyor. Dijital dönüşüm sağlam ve ölçeklenebilir bir entegrasyon mimarisiyle başlar.

ProcessEra, büyüyen bir Red Hat Sertifikalı Profesyonel ekibini sürdüren sertifikalı bir Red Hat danışmanlık ortağıdır. Red Hat otomasyon, ara katman yazılımı, API’ler, mikro hizmetler ve kurumsal entegrasyon ihtiyaçları portföyüne kaynak sağlıyoruz.

Red Hat’in geniş modüler entegrasyon çözümleri portföyünü kullanan ProcessEra, prosesinizi şirket içi, mobil ve bulut ortamlarındaki uygulamalara, verilere ve cihazlara nasıl bağlayacağınızı basitleştirebilir

ProcessEra ve Software AG’nin web yöntemleri

1999’dan beri ProcessEra, Software AG’nin teknolojilerini uyguluyor ve yönetiyor. ProcessEra, son 20 yılda webMethods’un eski sürümlerini kullanarak projeler hayata geçirdi ve EAI, BPM, SOA’daki çeşitli projelerin uygulanmasını yönetti.

ProcessEra’nın webMethods mimarileri ve yapıları hakkındaki derin anlayışı, kuruluşların işletme bilgilerinin değerini ortaya çıkarmasına yardımcı olur.

ProcessEra Entegrasyon Teknolojilerinize Nasıl Yardımcı Olabilir

ProcessEra, kuruluşunuzun iş süreçlerinizi daha iyi otomatikleştirmesini, çeşitli uygulamalarınızı ve verilerinizi entegre etmesini ve pazarda önemli rekabet avantajını elde etmenize yardımcı olan mobilite, kurumsal veriler ve analitik, bulut ve sosyal işbirliği gibi yıkıcı teknolojilerinizi etkinleştirmenizi sağlayabilir.

İletişim için İlgili Yöneticilerimiz