ENTEGRASYON DAĞITIMI Entegrasyon İhtiyaçlarınızı Gerçekleştirmek İçin Uzmanlık Sağlamak

Entegrasyon Dağıtımı Nedir?

Tanımlanmış bir Entegrasyon Mimarisine ve dayanıklı, ölçeklenebilir ve güvenli bir Entegrasyon Platformuna sahip olduğunuzda, onu kullanmanın zamanı gelmiştir. İster garantili teslimat işlemleri veya hafif mikro hizmetler oluşturuyor olsun, ProcessEra’nın deneyimi entegrasyon çözümleri sunmanın tüm gamını kapsar.

ProcessEra’nın Entegrasyon yeteneği

ProcessEra, entegrasyonun sadece kod yazmaktan ibaret olmadığını biliyor. Yazmak, test etmek ve mümkün olduğunca verimli bir şekilde dağıtmakla ilgilidir. Altyapı sağlama, DevOps ve CI / CD’ye yaklaşımımız yüksek otomasyon düzeylerine dayanmaktadır, böylece geliştiricilerin test etmek veya dağıtmak yerine çözümü sunmak için zaman harcamaktadır.

ProcessEra’nın entegrasyon dağıtım deneyimi derin olduğu kadar geniştir. Red Hat JBoss Fuse ve Software AG’nin WebMethods gibi hafif Java tabanlı kurumsal hizmet veri yolu teknolojilerindeki temel yetkinliğimiz,

  • B2B çözümleri için ebXML,
  • Red Hat 3Scale ve Amazon API Gateway gibi API ağ geçitleri,
  • Red Hat OpenShift kullanan mikro hizmetler
  • MBaaS node.js kullanarak,
  • AWS’nin SQS, AMQ ve Apache Kafka gibi mesaj kuyrukları,
  • Pega ve Red Hat JBoss BPM Suite gibi süreç düzenleme teknolojilerini ve
  • UiPath ve Otomasyon Anywhere gibi bir dizi Robotik Proses Otomasyon teknolojisi.

İş dönüşümünü ve ivmesini sağlama

Siloları ve otomasyon adalarını parçalamak isteyen, daha zamanında ve doğru veriler isteyen ve müşteri deneyimi sonuçlarını iyileştirmek isteyen müşteriler, doğru bilginin doğru kişiye doğru sisteme ulaşması için ProcessEra’nın uzmanlığına ve deneyimine güveniyor zaman, doğru maliyet düzeyinde. Ve bir kod satırı yazmadan önce, mimarilerimizi, platformlarımızı ve arayüzlerimizi güvenlik göz önünde bulundurularak tasarlıyoruz, böylece güvenlik ve gizlilik sağlanır.

İletişim için İlgili Yöneticilerimiz