ENTEGRASYON PLATFORMU ESB'den Fazlası

Entegrasyon Platformu nedir?

Entegrasyon artık sadece bir ESB’den çok daha fazlası. Bu yüzden ona sadece entegrasyon yazılımı yerine entegrasyon platformu diyoruz. Bir zamanlar kendi veri merkezimizde çıplak metal üzerine bir ESB kurduk. Şimdi, buluttaki Docker kaplarına, bazıları geçici olabilen, birden fazla hafif ESB örneği dağıtma seçeneğimiz var.

Bulut, bir entegrasyon platformu tasarlama ve uygulama şeklimizde toptan bir değişiklik anlamına geliyordu. Bir zamanlar haftalar sürecek olan bir örneğin veya tüm ortamın sağlanması, birkaç fare tıklamasıyla dakikalar içinde yapılabilir.

DevOps, Microservices, CI-CD, API’lerin manzarasını içerir

ProcessEra, AWS, Google ve Azure gibi entegrasyon, DevOps, CI / CD, kapsayıcılar ve bulut sağlayıcıları hakkındaki bilgileri, akla gelebilecek her kullanım durumunu ele alabilecek kapsamlı modern, ölçeklenebilir, esnek ve güvenli entegrasyon platformları tasarlamak için bir araya getirdi.

ProcessEra, entegrasyon planınıza uyum sağlamak için bir entegrasyon platformu tasarlar, oluşturur ve dağıtır. Aynı yığın içinde ESB, BPM, API, B2B ve mikro servis yetenekleri sağlayabiliriz. Daha sonra size teslim edebilir veya size yönetilen bir hizmet olarak sağlayabiliriz.

Ölçeklenebilir, esnek, otomatik bir platform

Red Hat OpenShift’in Docker desteğini Jenkins, Red Hat JBoss Fuse, JBoss BPM Suite, node.js ve Citrus gibi otomatik test araçlarıyla birleştirmek, sadece beş yıl önce hayal bile edilemeyecek bir entegrasyon platformu tasarlamamızı ve oluşturmamızı sağlıyor.

Otomatik test, otomatik dağıtım, yük dengeleme ve otomatik ölçeklendirme ile ProcessEra entegrasyon platformu, yüksek düzeyde otomasyona sahip yüksek performans, yüksek kullanılabilirlik ve yüksek güvenlik sağlar.

İletişim için İlgili Yöneticilerimiz