artificial-intelligence-2167835_1920-672x372

Süreç Analiz ve OptimizasyonTimelinePI'nin sezgisel analitik araçları, herkesi bir süreç dehası yapar. Kullanımı kolay, 25'in üzerinde süreci analiz raporları ile en iyi araç!

TimelinePI, kullanım kolaylığı, ‘işaretleme ve tıklama’ modelinde süreç içinde farklı durumları arama yapmak için üretilmiştir,.Daha gelişmiş ve daha hızlı bir şekilde önceden mümkün olmayan doğrulukla en büyük iyileştirme fırsatlarını bulmalarına yardımcı olmak için karmaşık -kök neden-li analitik  raporlar ve çok daha fazlasını sunar.

Detaylı Vaka Analizi

Beklenmeyen sorunları ve süreç davranışlarını yönlendiren olası kök nedenleri belirlemek için herhangi bir zaman çizelgesine ve ilgili tüm alt işlemlerine bakın.

Süreç Sorgusu

İkinci saniyede yanıt süresiyle  sürece ait farklı koşullarla  gerçekleşen olayları yakalamak için karmaşık sorguları kolayca sıfır efor ile sürükle ve bırak işlevini kullanın.

İş Akışı / Müşteri Deneyimi Yolculuğu

Müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi işlemleri gibi insanların veya iş öğelerinin sıraya dayalı yönlendirmesini kullanan işlemler otomatik olarak analiz edilir.

Proses IQ’nuzu yükseltin

İşlem dinamiklerini, davranışları belirleyen temel nedenleri kolayca anlamanıza yardımcı olacak araçlar sunar ve işlem değişikliklerinin zorunlu uyumluluk veya hizmet düzeyi sözleşmeleri için risk oluşturduğunu açıkça belirlemenize yardımcı olur

Süreçleri İyileştirme Zamanı! Raporlar elinin altında...

Süreçlerinizi Optimize etmek demek, bütünü ele almak demektir.

TimelinePI’s Path Analysis , yürütülen herhangi bir sürecin her varyasyonunu analiz eder, böylece metrikleri karşılaştırabilir ve gizli kalıpları veya maliyetli ve zaman alan varyasyonları bulabilirsiniz. Süzmek ve yalnızca belirli ölçütlere uyan zaman çizelgelerini bulmak için filtreleri kullanın. Ayrıntılı Durum Analizi , farklı işlemlerde bile olsa, her işlem adımına ve ilgili alt işlemlere delik açmanıza olanak sağlar!

TimelinePI’nin sağladığı en güçlü araçlardan biri, Süreç Sorgu Analizi’dir . Son derece spesifik kalıplar veya senaryolar tanımlamayı kolaylaştırır ve daha sonra bunları ikinci saniye yanıt süresi içerisinde buluruz. 25 farklı paket öncesi analitik araç, tahminlere göre değil, verilere dayanarak yüksek değerli Optimizasyon fırsatları bulmayı kolaylaştırır .

5 Adımda Operasyonel Mükemmelliğe Ulaşma

Farklı sektörlerde süreç analizi ve otomasyonu konusunda uzman ekibimizle sorularınıza cevap veriyoruz

We thought a lot before choosing the Financial WordPress Theme because we wanted to sure our investment would yield results.

placeholder
Cintia Le Corre
Chairman, Harmony Corporation

Süreçleri Şeffaflaştırma

İlgili BT sistemlerinin sayısına bakılmaksızın, uçtan uca süreçlerin görünürlüğünü sağlayın

Sürecin Süresi ve Maliyetini Belirleme

Süreç yürütme süresini ve maliyetini ortaya çıkararak ve optimize ederek karlılığı artırın

Darboğazları belirleyiniz

Proses verimliliğini ve maliyetin azalmasını engelleyen darboğazları belirleyin ve düzeltin

SLA Uyumluluk ve Riskleri Belirleyin

Denetlenebilir, veriye dayalı uyumluluk, protokol ve SLA riskleri kanıtı sunmak

Süreci Yalınlaştırın

Hataları azaltın, müşteri yolculuğunu gösterin ve olası kötü veya israf davranışlarını ortaya çıkarın

Süreç Yönetimi ve Analizi konusunda 1. Sınıf Danışman mı arıyorsunuz?

Sorular ve Cevaplar

1. Veri ayıkla

Etkinlik verileri – entegrasyon olmadan – kurumsal veya departman yazılımı sistemlerinin herhangi bir kombinasyonundan elde edilir ve TimelinePI’ye yüklenir.

2. Süreç ve Harita Olayları

Verileri yükleyin ve işleminizi görselleştirin; işte bu kadar kolay. Başlamak için yalnızca üç alan gerekir (daha fazla içerik daha zengin bir yarışma oluşturur): benzersiz bir tanımlayıcı, Zaman Damgası ve bir olay adı.

3. “Olduğu Gibi” Görselleştirmeyi Yaratın

Veriler, ilgili alt süreçler de dahil olmak üzere, işlemin “kim, ne zaman ve nerede” olduğunu gözlemleyebileceğiniz zaman çizelgelerine dönüştürülür.

Datanız hazırsa hemen başlayabilirsiniz! Cloud yapısı ile kaydol hemen kullanmaya başla

Ürünü bilmek için herhangi bir ön eğitim anlanıza gerek yok. Süreç uzmanı ya da Si sigma kara kuşak  gibi uzmanlık sahibi olmanıza gerek yok.

Süreç sahibi olmanız ve sürecinizi iyileştirmeyi kendinize hedef almanız yeterlidir