SÜREÇ DÜZENLEME Süreç Yaşam Döngüsünü Çevirme

Süreç Orkestrasyonu Nedir?

Süreç Düzenleme, bir sürecin yaşam döngüsü boyunca yürütülmesi, izlenmesi ve yönetilmesi anlamına gelir. Kurumsal hizmet veri yolu bir dizi işlemi düzenlerken, Java kodu veya .NET gibi bir eşdeğeri aracılığıyla bunu gerçekleştirebilir.

Böyle bir kod, bir işletme kullanıcısı için geçilemez. Modern BPM sunucuları, birçok işletme kullanıcısının aşina olduğu BPMN modellerini yürütür. Yürütülebilir bir BPMN modelini değiştirmek, Java kodunu yeniden yazmaktan çok daha hızlı ve daha ucuz bir tekliftir.

Süreç Düzenleme neden önemlidir?

Müşteriden ve paydaştan beklentiler temelde değişmiştir. Müşterilerinizle olan her etkileşim kusursuz, hızlı ve harika olmalıdır. Sizin için bu, iş süreçlerinizin çevik, uyarlanabilir ve kuruluş stratejisini değiştirdikçe değiştirilmeye hazır olması gerektiği anlamına gelir.

ProcessEra, süreçlerinizi düzenlemenize nasıl yardımcı olur?

Süreçleri otomatik hale getirmenin geleneksel yaklaşımı, tüm aday sürecin “AS IS” ve “TO BE” durumlarını modellemek ve daha sonra bu modelleri bir iş süreci motoruna yerleştirmek için başka bir takıma teslim etmektir.

ProcessEra yaklaşımı benzersiz bir şekilde daha etkilidir. Yaklaşımımız, tek bir süreci modellemek, nasıl uygulanacağına (yani sürecin teknolojiye özgü görünümü) karar vermek ve sonra uygulamaktır. Ardından ikinci bir süreci modelleyin, nasıl uygulanacağına karar verin ve uygulayın. Çevik prensipleri iş süreçleri yönetimi dünyasına getiriyor. Sonuçları daha hızlı sunar ve bir sürecin iş merkezli bir görünümü ile teknolojiye özgü görünüm arasındaki (genellikle ince) farkları tanır.

En iyi uygulama otomasyonu ve orkestrasyonu sağlamak

ProcessEra, en iyi uygulama süreci otomasyonu ve düzenlemesi için bir dizi BPM sunucusu kullanır. Bunlar arasında pazar lideri Softexpert BPM , SoftwareAG’ ın webMethods’u ve açık kaynaklı Red Hat Process Automation Manager yer alıyor . Ancak tüm ProcessEra hizmet teklifleri gibi, Süreç Orkestrasyonu yeteneğimiz Otomasyon için Süreç Modelleme ve Süreç Otomasyon Mimarisi gibi temel yeteneklere dayanmaktadır.

Doğru teknolojiyi kullanarak doğru süreçleri doğru şekilde yürütmekle ilgilidir.

ProcessEra yaklaşımı – destekleyici, çevik sürekli iyileştirme

Süreç modelleme ve uygulama için geleneksel şelale yaklaşımı, herhangi bir fayda gerçekleşmeden önce önemli bir gecikme anlamına gelir.

ProcessEra’nın Çevik Süreç Orkestrasyonu yaklaşımı yıllar değil haftalar içinde kazanımlarla sonuçlanır.

Aynı zamanda sürekli gelişmeyi çok daha destekleyici niteliktedir ve müşterilerimiz, büyük, açık sermaye harcamalarına dayanmaktan ziyade genellikle kendi kendini finanse etme yaklaşımımızı bulurlar.

İletişim için İlgili Yöneticilerimiz