Süreç Otomasyon Mimarisi nedir?

Süreç otomasyonu çoğu zaman ona yatırım yapanlar için bir hayal kırıklığı olmuştur. Ama buna gerek yok.

Aynı şekilde süreçleriniz bir süreç mimarisi içinde sınıflandırılmalıdır, bu yüzden süreçlerinizi yürütme biçimleriniz bir süreç teknolojisi mimarisine göre tanımlanmalıdır. Süreç Otomasyon Mimarisi, otomasyon çalışmalarında yer alan iş gereksinimlerinin ve kurumsal uygulamalarının net bir şekilde anlaşılmasını sağlayan bir teknoloji çerçevesidir.

Hangi süreç otomasyon teknolojilerini kullanmalıyız?

ProcessEra’nın süreç otomasyonu ve düzenleme konusundaki derin deneyimi, bir amaca yönelik süreci otomatikleştirmenin, hepsi amaca uygun olmayan birçok yol olduğunu bildiğimiz anlamına gelir.

Bazı otomasyon teknolojileri bazı senaryoları diğerlerinden daha iyi ele alır. Bazı ürünler süreç düzenleme, vaka yönetimi ve robotik süreç otomasyonunu ele aldığını iddia edebilir, ancak bu üç alanın her birinde en iyi ırklar mıdır? Kuruluşların bu platformlarda gezinmesine ve gereksinimlere ve tedarikçi seçimine yardımcı olacak bir otomasyon mimarisi oluşturmasına yardımcı oluyoruz.

ProcessEra, otomasyonunuzu yapılandırmanıza nasıl yardımcı olur?

Bir ProcessEra “Süreç Teknolojisi Planı”, müşterilerimizin belirli bir soruna hangi desen ve teknolojilerin getirileceğini tanımlamalarına yardımcı olur. “Hızlı ve kirli” ve “altın kaplama” çözümler arasında otururken, genellikle amaca uygun, makul, pragmatik ve etkili bir çözüm bulunur.

Otomasyon çabalarınızın temelini oluşturma

ProcessEra’nın süreç teknolojisi mimarisine yaklaşımı tamamen işletmenin hedeflerine ulaşmak için süreç otomasyonu girişimlerini en üst düzeye çıkarmakla ilgilidir. İster daha düşük maliyet, gelişmiş müşteri deneyimi veya daha yüksek kalite olsun, Süreç Otomasyon Mimarisi her sürecin tasarlandığı ve yürütüldüğü temeldir.

İletişim için İlgili Yöneticilerimiz