SÜREÇ OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ

Otomasyon Uzmanlığımız

20 yıldır BPM çabalarının performansını artırmak için bölgenin önde gelen işletmelerinin birçoğuyla birlikte çalıştık. ProcessEra, otomasyon alanında önde gelen teknolojilerle ortaklık kurdu – Pega ve Red Hat . ProcessEra, mevcut teknik ortamınızı değerlendirmenize ve süreçlerinizi güçlendirmek ve yüksek değerli müşteri deneyimleri sağlamak için iş akışları oluşturmak için otomasyon platformlarını belirlemeye, tasarlamaya ve uygulamaya yardımcı olur.

ProcessEra ve Pega

ProcessEra’nın Pega danışmanları, teslimat ekibinize Pega’nın mimarisi, uygulaması, konfigürasyonu ve yönetiminde uzmanlık sağlar. Pega ile ortaklığımız, Pega araç setinin kuruluşunuz genelinde yönetişimini, kalitesini ve genişletilebilirliğini artırmaya çalışırken deneyimli Kıdemli İş Mimarları, Lider ve Kıdemli Sistem Mimarları ve Danışmanlık Müdürleri sağlayabilir.

ProcessEra ekibi, otomasyon yolculuklarında özel desteğe ihtiyaç duyan müşterilerimizin beceri setlerini ve yeteneklerini tamamlar. Müşterilerimize geleneksel koçluk ve teknik alan uzmanlığı aracılığıyla PEGA platformunun tam değerini anlamalarını sağlıyoruz.

ProcessEra ve Red Hat

İş süreci yönetimi (BPM) ve iş kuralları yönetimi (BRM) sistemleri, işletme ve BT kullanıcılarının iş mantığını yönetmek ve gerektiğinde prosedürleri ve politikaları hızla değiştirmek için işbirliği yapmalarına yardımcı olur. Red Hat® JBoss® BPM Suite öncülük ediyor.

Ekibimiz Red Hat® JBoss® BPM Suite ile kapsamlı bir deneyime sahiptir – iş ve BT kullanıcılarının operasyon verimliliğini artırmasına, mevcut iş kaynaklarını pazarlama ve optimize etme sürelerini azaltmalarına yardımcı olmak için RedHat İş Süreci Yönetimi ve iş kuralları yönetim sistemlerinden yararlanır.

ProcessEra, ilerlemenize nasıl yardımcı olabilir?

ProcessEra, kuruluşunuzun iş süreçlerinizi daha iyi otomatikleştirmesini, çeşitli uygulamalarınızı ve verilerinizi entegre etmesini ve pazarda da önemli rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olan mobilite, kurumsal veriler ve analitik, bulut ve sosyal işbirliği gibi yıkıcı teknolojilerinizi etkinleştirmenizi sağlayabilir. yüksek değerli müşteri deneyimlerini teşvik etmek.

İletişim için İlgili Yöneticilerimiz