2017-11CarahsoftPathImage

İç Denetim ve Süreç Regülasyon UyumlulukTimelinePI'nin sezgisel analitik araçları, herkesi bir süreç dehası yapar. Kullanımı kolay, 25'in üzerinde süreci analiz raporları ile en iyi araç!

Süreç yürütmeyi izleyin ve belirli durumlar tespit edildiğinde sistemin Personeli uyarmasını sağlayın. Süreç mükemmelliğini sürdürün ve  belirlediğiniz prosedürden kaymayı önleyiniz.

TimelinePI, süreçlerin planlandığı gibi performans gösterdiğinden emin olmak için süreç yürütmesini neredeyse gerçek zamanlı olarak otomatik olarak izleyebilir ve sapmalar tespit edildiğinde personele uyarıları tetikleyebilir

Süreçlerin Sürekli Monitör Edilmesi

Kullanılan Yazılım uygulaması ne kadar olursa olsun, departman ve hatta şirket genelinde uçtan uca süreçlerin % 100 denetlenebilir dijital  loglarından otomatik olarak uygulama görünürlüğünün keyfini çıkarın.Performansın sürekli olarak ölçülmesi, süreçteki mükemmellik liderlik taleplerinin seviyesinin korunmasını kolaylaştırır.

Sapmalar Oluştuğunda Uyarılar Alın

Bir zaman çizelgesi tanımladığınız belirli koşullarla eşleştiğinde, bir veya daha fazla kullanıcıya e-posta yoluyla, diğer BPM işlemleri  tetikleyebilir veya RPA lara web servis gönderilir. Uyarılar, sizin veya kuruluşunuzun belirlediği belirli kurallara uyacak şekilde özelleştirilebilir.

Süreç İzleme ve Denetiminde Öne Çıkan Analizler

Protokol Analizi

Uyulması gereken kuralları ve bu koşullara uymayan süreçleri belirleyin. Protokol ihlallerini görüntüleyin veya bir Uyarı (e-mail,SMS, Web Servis) tetikleyin.

Uyarılar

Kullanıcılar uygulamada Uyarılar (risk, SLA süresi, protokoller) oluşturabilir. Uyarı koşulları sağlandıktan sonra, uygulama Mesaj’ı oluşturur ve bunu çalışanlara gönderir.

Süreç Yan Yana Karşılaştırma

Süreç geliştirmelerinizin planlandığı gibi performans gösterip göstermediğini belirlemek için girişim öncesi ve sonrası süreç örneklerini yan yana otomatik olarak karşılaştırın

Operasyonel Dashboardlar

Tüm kullanıcılar, temel işlem ölçümlerini izlemek ve herhangi bir koşul değişikliği konusunda uyarılmak için işlem izleme panolarını kolayca tanımlayabilir

Sonunda! Sürdürülebilir Süreç İyileştirme

Süreç iyileştirme girişimlerine veya robotik süreç otomasyonuna yatırım yapan kuruluşlar, işlemlerinin reklamı yapıldığı gibi çalışıp çalışmadığını bilmek isterler – işlemlerinizi günlük olarak nasıl gerçekleştirdiklerini görmeyi kolaylaştırırız

Süreçlerinizde Kontrol Sende. Hem de gerçek zamanlı!

Süreçleriniz yürüyor, peki riskiniz ne?

Süreç iyileştirme nadiren bir ve bir projedir. Hatta robotik süreç otomasyonu (RPA) plansız durumlarla karşılaşabilirsiniz edebilir ve faaliyetlerin sürekli müşteri taleplerini karşılamak üzere sürekli olarak geliştirilmektedir. Kolayca kurallar veya senaryolar tanımlama yeteneği otomatik anlamına gelir izleme ve belirtilen durumlar algılandığında yürütme işlemek için tepkimeye sokulur. Gerçek zamanlı olarak süreç yürütmeyi İzleme ve Ölçme yeteneği, ayrıca herhangi bir optimizasyon veya otomasyon girişimi için yatırım getirisini doğru bir şekilde değerlendirmenize ve doğrulamanıza olanak tanır.

Bir RPA yatırımı olan veya düşünen kuruluşlar, otomasyon yatırımlarının kurum çapında ölçeklenebilirliğini artıran ek robotların otomatik olarak çağrılmasını veya ek robotların üretilmesini sağlamak için bu hizmetleri TimelinePI ile hızlı ve ucuz bir şekilde bütünleştirebilir.

.

Riskten Kaçının, Uyumluluk Sağlayın ve
Sorunları Otomatik Olarak Yeniden keşfedin!

Farklı sektörlerde süreç analizi ve otomasyonu konusunda uzman ekibimizle sorularınıza cevap veriyoruz

We thought a lot before choosing the Financial WordPress Theme because we wanted to sure our investment would yield results.

placeholder
Cintia Le Corre
Chairman, Harmony Corporation

Sürdürülebilir Yaklaşım Ortaya Koyun

Süreç beklentilerini  ve süreç mükemmelliğini yaklaşımını sürdürülebilir hale getirin

Riskleri ve Sorunları Online İzleyin

Risk, sahtekarlık ve sorunları kontrol ettiklerinde ortaya çıkarın ve sorunları önlemek için personeli uyarın

SLA ve Regülasyonlara Uyumu takip edin

Yasal gereklilikleri veya şirket SLA’ larını % 100 uyumluluk sağlamak ve korumak için alt yapı oluşturun

Süreçlerinizi ve Teknolojilerini Güncel Tutun

BPM düzeltme işlemlerini otomatik olarak etkileyin veya RPA teknolojisini kullanarak yeni robotlar oluşturun

Uygulamalarınızda LOG ları Açık Tutun

Uygun işlevselliği sağlayan “AS-IS” sürecini sürekli güncel tutmak  için uygulamalarınıza % 100 Audit LOG kayıtlarını tutun!

Yarattığınız Değeri En Üst Düzeye Çıkarın

Sistem sınırlarını aşan süreç hakkında daha kapsamlı ve daha entegre bir genel bakış elde edin. Bağlam, kalıplar, istisnalar ve ilişkiler hakkında bilgi edinin. İlgili tüm taraflarla bir tartışma başlatın.

netimi uygulayın.

Operasyonel Denetim

Süreçlerin gerçek işleyişini eşleyerek süreçleri denetleyin ve bunu süreçlerin veya diğer varsayımların beklenen işleyişi ile karşılaştırın. Uyumluluğu, sonuç güvenilirliğini, teslim sürelerini, esnekliği ve etkinliği değerlendirin.

BT Denetimi

Test yetkileri gibi genel BT kontrollerini test edin: işletim verimliliğine karşı tasarım, istenmeyen rol ve izin kombinasyonları ve görev ayrımlarının ihlali.

Sebep Analizi

İş anormallikleri ve tetikleyici olaylar da dahil olmak üzere kök neden analizine odaklanmış otomatik süreç denetimi uygulayın.

Yeni Nesil Süreç Denetim ve Uyum Teknolojisi

Gerçek süreçler, gerçeklere dayalı süreç iyileştirmelerini desteklemek için verilerden başlayarak yeniden oluşturulur.

  • Önceden bilgi sahibi olmadan bir süreç modelini keşfedin
  • Proses atığını belirleme ve derhal ortadan kaldırma
  • Risk, dolandırıcılık ve kontrol sorunlarını ortaya çıkarın
  • Hem yasal hem de şirket içi kurallara uyulduğundan emin olun
  • Sosyalleşme kalıplarını ve insanların nasıl etkileştiklerini anlayın
  • Sistem (ERP, SCM, CRM, BPMS) agnostik. Kilit yok
  • ACL gibi veri analizi araçlarının kullanımını en üst düzeye çıkarın: örnek yerine, bir iş sürecindeki tüm olaylar değerlendirilir
  • Darboğazları, varyantları ve etkili uygulamaları açıkça görün
  • Bypass’ı analiz edin ve kimlerin dahil olduğunu ve bu vakaların değerinin ne olduğunu görün

Süreç Yönetimi ve Analizi konusunda 1. Sınıf Danışman mı arıyorsunuz?

Sorular ve Cevaplar

1. Veri ayıkla

Etkinlik verileri – entegrasyon olmadan – kurumsal veya departman yazılımı sistemlerinin herhangi bir kombinasyonundan elde edilir ve TimelinePI’ye yüklenir.

2. Süreç ve Harita Olayları

Verileri yükleyin ve işleminizi görselleştirin; işte bu kadar kolay. Başlamak için yalnızca üç alan gerekir (daha fazla içerik daha zengin bir yarışma oluşturur): benzersiz bir tanımlayıcı, Zaman Damgası ve bir olay adı.

3. “Olduğu Gibi” Görselleştirmeyi Yaratın

Veriler, ilgili alt süreçler de dahil olmak üzere, işlemin “kim, ne zaman ve nerede” olduğunu gözlemleyebileceğiniz zaman çizelgelerine dönüştürülür.

Datanız hazırsa hemen başlayabilirsiniz! Cloud yapısı ile kaydol hemen kullanmaya başla

Ürünü bilmek için herhangi bir ön eğitim anlanıza gerek yok. Süreç uzmanı ya da Si sigma kara kuşak  gibi uzmanlık sahibi olmanıza gerek yok.

Süreç sahibi olmanız ve sürecinizi iyileştirmeyi kendinize hedef almanız yeterlidir