Bankacılık ve finansal hizmetler sektöründe süreç madenciliği avantajıE-Donüşümde iyileştirme ve hız için süreci uçtan uca izleyiniz

Finansal Hizmetler süreçleri karmaşıktır

Finansal kurumlar sürekli değişen iş ortamına ve gelişen düzenleyici ve uygun bir iklim ortamına adapte olduklarından, günlük operasyonel süreçleri gereksiz yere karmaşık hale gelebilir ve rutin işlere zaman ve maliyet ekleyerek duyarlı müşteri hizmetlerinin sunulmasını engelleyebilir.

Kritik süreçler genellikle zamanla karmaşık bir şekilde büyür ve sayısız manuel görev, darboğaza neden olan değişiklikler, hatalar ve eksiklikler, yeniden işleme ve tekrarlanan veri girişi içerir. Düşen marjlar ve artan müşteri beklentileri olan bir ortamda, bu tür işlem kusurları hem müşteri deneyimine hem de sonuçlara zarar verebilir.

Fırsatlar Her Yerde

TimelinePI, finansal kurumların faaliyetlerini analiz etmelerine ve fırsatları değerlendirmelerine yardımcı olur:

 • Bu iş süreçlerinin gerçekte nasıl yürüdüğünü öğrenin ve bunları nerede ve nasıl önemli ölçüde iyileştireceğinizi belirleyin
 • süreç verilerini gerçek zamanlı olarak analiz edin
 • Müşteri servisini iyileştirin
 • Robotik Proses Otomasyonu (RPA)  veya Robotik Masaüstü Otomasyonu (RDA) için ideal olan prosesleri tanımlayın
 • Raporlama ve uyumlulukta doğruluğu arttır
 • Süreçleri düzene sokun, verimliliği arttırın ve israfı ortadan kaldırır

Blockchain ve organizasyonda kullanılabilecek diğer çekirdek sistemler gibi farklı arka uç sistemlerinde farklı adımların kaydedildiği durumlar da dahil olmak üzere, tüm kurumunuzun süreçlerinin baştan sona görünmesini sağlayın.

TimelinePI, çalışanlara, dış ortaklara ve kurum içindeki liderliğe iş değeri sağlayan Finansal Hizmet analitiğinin geleceği için yeni nesil kaynak çözümleri ve fark yaratan kişidir.

TimelinePI, finansal prosedürleriniz için mevcut operasyonel temeli keşfetmek ve kuruluşunuzda performansın neye neden olduğunu veya verimsizliğe katkıda bulunduğunu ayrıntılı olarak anlamak için daha derinlemesine delmek için mükemmel bir araç olabilir.

TimelinePI, tek bir paketteki her şeydir: derinlemesine süreç analizi, performans ölçümü ve iyileştirme için öngörü. İşlemlerinizi düşürün ve verimliliği artırın.

Yeni gelir yakalayın

Dönüşüm oranlarını iyileştirmek, danışman verimliliğini güçlendirmek ve yeni çapraz satış ve satış fırsatları bulmak için uçtan uca satış sürecini analiz edin.

Verimliliği Arttırır

timelinePI, süreç sapmalarını ve darboğazlarını vurgulayarak karmaşık bankacılık işlemlerinin performansını hızlandırmak ve iyileştirmek için öngörüler sunar.

Giderleri Optimize Eder

Düzeltici faaliyetler için işletme maliyetlerini ve zamanını azaltın.Minit, hızlı doğrulama ve süreç değişikliklerinin takibi yoluyla etkin değişiklik yönetimini destekler

Sadakati Yeniden Tanımla

Müşterileri büyüleyen ve sadakat kazandıran deneyimler sunmak için farklı departmanlar, bölümler ve şubelerdeki performansı karşılaştırın ve karşılaştırın

Süreç şeffaflığı ile daha iyi kararlar

Karmaşık süreçlere ilişkin eyleme geçirilebilir içgörüler, yöneticilerin iç operasyonlarını ve iş stratejilerini yeniden planlamalarına, Piyasaya Git stratejilerini optimize etmelerine, gerekli yetenekleri belirlemelerine ve bir portföy oluşturmak ve pazar fırsatlarını değerlendirmek için bir plan geliştirmelerine yardımcı olur.

Gider yapısını optimize edin ve maliyetleri kontrol edin

Maliyetleri düşürürken, bir şirketin yapabileceği en büyük hatalardan biri olan tüm departman bütçelerini aynı oranda azaltmak caziptir. Uygunluk ve performans analizi size masada hemen para gösterecektir (değer kaçakları). İşi ayırt etmeyen harcamaları azaltın ve bunu yapan yeteneklere yatırım yapın. Minit’teki Finansal Analiz, süreçler içindeki para akışını izlemeyi kolaylaştırır ve rekabet etmediği ve harcamadığı yerlerde azaltmadığı zaman harcamaları nereye artıracağını belirlemeye yardımcı olur.

Gerçek performansı izleyin ve kıyaslamalarla kıyaslayın

Performansın uygun ölçütlerle hizalanıp hizalanmadığını belirleyin. Bölgeler, şubeler, bölümler, takımlar veya zaman aralıkları arasındaki performansı karşılaştırarak iyileştirmeyi ölçün. Öğrenilecek en iyi performans gösteren süreçleri ortaya çıkarın. Minit, çalışan davranışındaki değişiklikleri ve hedef davranışların performans hedefleri ve ödülleriyle nasıl birleştirildiğini ölçmenize yardımcı olabilir.

Tasarruf kaynaklarını ve ek gelirleri tanımlayın

Süreç darboğazlarını keşfederek ve kaldırarak nakit akışını iyileştirmek için faturalandırmayı hızlandırın. Verimsizliği önleyin ve ekip verimliliğini en üst düzeye çıkarmak ve anında maliyet tasarrufu ve gelir artışını görmek için zaman alan süreç adımlarından kurtulun.

Denetim, Uyum, Sahtekarlık önleme

Yürütülen işlemlerin denetlenmesi, ciddi sorunlara yol açabilecek hileli ve küfürlü davranışları belirleyecektir. Minit, karmaşık verileri havuzlanmış verilerden analiz edebilir, risk yönetimi ortamınızı güçlendirebilir ve kontrolleri daha etkili bir şekilde uygulayabilir.

Mortgage Sürecini Optimize Etmenin Yararları

 • Daha hızlı işlem akışı sayesinde artan müşteri memnuniyeti
 • Küçültülmüş tekrarlayan adımlar ve yeniden işleme
 • Şubeler ve Genel Müdürlük arasında gelişmiş iletişim akışı
 • Gelişmiş raporlama sayesinde artan yönetici kapasitesi
 • Optimize edilmiş işlem akışı sayesinde maliyet azaltma
 • Geliştirilmiş metodoloji

İşletmenizde Süreç Analizi konusunda hızlı ve etkin çözüm arıyor musunuz?

İletişim için İlgili Yöneticilerimiz

%d blogcu bunu beğendi: