Sigortacilik sektöründe süreç madenciliği avantajlarıE-Donüşümde iyileştirme ve hız için süreci uçtan uca izleyiniz

Verimliliği artırın ve daha iyi yapın

TimelinePI, yüksek değerli işlem performansı alanlarına odaklanmanıza yardımcı olacak ve işlemdeki tekrarlanan görevleri, israfları ve hataları azaltmak ya da ortadan kaldırmak için işleminizde verimlilik oluşturmanıza yardımcı olacak ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

İlk defa, işlemlerin daha iyi yönetilmesi ve pozitifliği sağlamak için, işlem adımlarının çoklu arka uç sistemlerinde (örneğin Majesco, DuckCreek, Guidewire, CSC, Insurity, vb.) Yapıldığı durumlar dahil olmak üzere tüm işlemleriniz üzerinde tam bir görünürlük elde edersiniz. iş sonuçları

Bugün talep işlemlerini gerçekleştiren departmanların karşılaştığı zorlukların üstesinden gelmek için, operasyonun hayatının kanı olan sayısız iş sürecinin derinlemesine anlaşılması gerekiyor – bu TimelinePI gerektiriyor

TimelinePI, yeni nesil kaynak çözümleri ve sigorta analitiklerinin geleceği için fark yaratan, iç personel, sözleşme belirleyiciler, üçüncü taraf destek kuruluşları ve diğer ortaklar için iş değeri sağlayan bir firmadır.

Süreç Madenciliği ÇözümleriAlternatif Ürünler

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizimle iletişime girerek mevcut süreçlerinizin nasıl iyileştirileceği ve RPA konusunda fırsatlar için ÜCRETSİZ Ön Danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz

TimelinePI, tek bir paketteki her şeydir: derinlemesine süreç analizi, performans ölçümü ve iyileştirme için öngörü. İşlemlerinizi düşürün ve verimliliği artırın.

Şiddetli Rekabet

Sigorta şirketleri olgun bir pazarda büyümek için mücadele ediyor. Düşük faiz oranları ve yatırım getirileri, taşıyıcıları maliyetleri incelemeye zorluyor.

Ürünlerin Karmaşıklığı

Hepsi risk, hizmet, tazminat, muhasebe ve raporlama giderleri getiren ürünlerde çok fazla permütasyon var.

Teknolojinin Güncelliği Kaybetmesi

Eski sistemler, rekabetçi piyasaya hizmet vermek için genellikle yetersizdir.

Regülasyon Gereksinimleri

Sigortacılar giderek daha karmaşık ve kurallara aykırı düzenlemelere ve standartlara tabidir.

Oyun değiştiren görüşler

TimelinePI, Sigortacılara süreçlerin optimizasyonu konusunda eyleme geçirilebilir içgörü sağlayabilen, kurum genelinde işbirliğini geliştirmeye yardımcı olan ve ayrıca mevzuat uyumu gösteren önemli bir teknolojidir.

Süreç şeffaflığı ile daha hızlı ve daha iyi kararlar

Karmaşık süreçlere ilişkin eyleme geçirilebilir içgörüler, yöneticilerin iç operasyonlarını ve iş stratejilerini yeniden düşünmelerini sağlar. Minit, Yönetime Git stratejilerini optimize etmeye, gereken yetenekleri belirlemeye, bir portföy oluşturmak ve pazar fırsatlarını değerlendirmek için bir plan geliştirmek için yönetim karar vermeyi ve kurumsal stratejiyi destekler.

Gelişmiş operasyonel verimlilik

TimelinePI, temel işlem işleme ve finansman fonksiyonunun yeterliliklerini rapor ederek finans ve arka ofis operasyonlarının etkinliğini ve verimliliğini artırabilir. Müşteri etkileşimi ve dönüşüm oranlarındaki verimliliği artırın, teklife teklif verme ve FNOL-to-to-talep çözüm sürelerini azaltın.

Hasar işlemeyi ve doğruluğu hızlandırmak

Sigorta sağlayıcılar için, karlılığı ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmanın anahtarları ortak bir sürücüyü paylaşır – verileri hızlı ve doğru bir şekilde bir araya getirme, bu bilgileri doğru şekilde kodlama ve sınıflandırma ve ardından uygun önlemleri alma ve bu iş zekasına dayanarak müşterilere yanıt verme yeteneği. TimelinePI, sigorta müşterilerinin iş akışlarını optimize ederek ve hızlandırarak talep teslimi ile sağlayıcı yanıtı arasındaki süreyi sıkıştırmasına yardımcı olur.

Risk değerlendirmesi, Uyumluluk, Sahtekarlık tespiti

Bir kurumdaki süreçleri ve kontrolleri iyileştirmek için önerilerde bulunan Minit, risk ve performans önlemlerinin kilit iş süreçlerine dahil edilmesini sağlar. Minit ayrıca mevcut riskleri belirlemeye yardımcı olabilir ve uyumluluk altyapısının yeterli bir şekilde denetlenmesini sağlayan ve devam eden yönetişim ve uyumluluk uygulamalarını izleyen ileriye dönük yönetişim ve uyum programları oluşturulmasında hizmet edebilir.

Bir Talep Sürecini optimize etmenin faydaları

  • Küçültülmüş tekrarlayan adımlar ve yeniden işleme
  • Şubeler ve Genel Müdürlük arasında gelişmiş iletişim akışı
  • Gelişmiş raporlama sayesinde artan yönetici kapasitesi
  • Optimize edilmiş işlem akışı sayesinde maliyet azaltma
  • Geliştirilmiş ilk temas çözünürlüğü

İşletmenizde Süreç Analizi konusunda hızlı ve etkin çözüm arıyor musunuz?

İletişime Geçmeniz için İlgili Yöneticilerimiz

Dijital Dönüşümünüzde Size Rekabette Öne Çıkaran Akıllı Çözümler Sunuyoruz.

%d blogcu bunu beğendi: