SNAPLOGIC ÇÖZÜMLERİ Akıllı Entegrasyon ile Dijital Girişiminizi Özgür Bırakın

SnapLogic Çözümleri

Sürtünmesiz finans, müşteri deneyimi, satış ve servis süreçleri oluşturun. Bulut veri ambarınıza veri akışı. Dijital dönüşüm potansiyelini ortaya çıkarın.

Yararları

SnapLogic Özellikleri

Müşteri Deneyimi / CRM

Salesforce, Oracle, Zendesk, ServiceNow ve diğerleriyle önceden oluşturulmuş bağlantı, departmanınızı ve şirket girişimlerinizi hızlandırmanıza yardımcı olur. Tüm takımlarda 360 derecelik bir anlayış edinin.

Bulut Veri Ambarı

Yüksek hacimli, sezgisel platformumuz, Oracle, SQL Server, Redshift, Azure veritabanları, Snowflake ve daha fazlasına hızlı şirket içi ve bulut veritabanı ve uygulama entegrasyonu sağlar.

Finans ve Muhasebe

SnapLogic Siparişten nakde, ödemeye tedarik ve finansal kapanış ve raporlama süreçlerini otomatikleştirmek için SAP, Oracle, NetSuite, Microsoft Dynamics ve diğer ERP’leri kurum genelinde uygulama ve verilerle bütünleştirir.

İnsan Sermayesi Yönetimi

İK taşıma işlemlerinizden görevleri hızlandırır ve maliyetleri azaltır ve kullanıcıların analizi için verileri merkezileştirmeye ve birleştirmeye yardımcı olur. Workday, Oracle Peoplesoft, Taleo ve diğer birçok İK uygulamasını entegre edin.

Birleşme ve Devralmalar

SnapLogic, farklı yan kuruluş satışları, müşteri ve finans uygulamalarında birleştirilmiş veri ve süreçler sağlar. Parçalanmış platformların ve BT kaynaklarının sayısını azaltın.

Nesnelerin İnterneti (IoT)

SnapLogic entegrasyon platformu, IoT girişiminizin başarısı için kritik öneme sahip gerçek zamanlı karar verme akışı ve akış da dahil olmak üzere çeşitli IoT standart protokollerini ve veri kaynaklarını destekler.

Veri Analizi

Verileri kuruluşa entegre etmenin karmaşıklığı zor olabilir. Verileri iyi bir şekilde entegre edin ve riski azaltın, işlemleri optimize edin ve içgörü odaklı karar almayı destekleyin.

Büyük Veri

SnapLogic’in platform agnostik yaklaşımı, şirket içi, bulutta veya her ikisinde de büyük veri kümeleri için dağıtılmış, web tabanlı bir mimariyi destekler – Spark, Hadoop, ETL, vb. İçin maksimum görünürlük sağlar.

“SnapLogic, uygulama ve veri entegrasyonlarımızı otomatikleştirerek geliştirme süremizi yarıya indirdi ve bize muazzam miktarda zaman ve kaynak tasarrufu sağladı. SnapLogic'in muazzam bir varlık olduğu kanıtlandı. ”
- Krishna Bhagavan, Yelp şirketinde Sales & Marketing Engineering Manager

İletişim için İlgili Yöneticilerimiz