Slide Ama Daha Hızlı Olabilirsiniz Zendesk ile çalışmaya başlaması saatler değil haftalar sürer. Destek, satış ve müşteri katılım yazılımımız hızlı bir şekilde uygulanır ve değişen ihtiyaçları karşılamak için kolayca ölçeklendirilir. İŞLER HIZLA DEĞİŞİYOR ZENDESK

Zendesk

Yeni zorluklar için güçlü çözümler

Dünya şu anda ağır geliyor.
Yükü hafifletmek için yardımcı olmak için ekstra kaynaklar bir araya getirdik.

Özgür Yazılım ve Destek

Uzak ekipleri desteklemek için ücretsiz bir paket ve gönüllülük ve yardım çalışmalarını yönetmek için kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için bir bağış programı oluşturduk.

Sektör Liderlerinden Öğrenin

CX uzmanlarıyla iki haftada bir canlı yayınımıza katılın. Tavsiye alın. Başkalarından dinleyin. 

COVID-19’un CX Üzerindeki Etkisi

Benchmark Snapshot’ımız, 23.000’den fazla küresel şirketin verilerini ve görüşlerini paylaşıyor.

Zendesk

Hız ve esneklikle bağlantı kurun

Topluluğunuzu Destekleyin

Müşterileriniz ve çalışanlarınız sizinle konuşmak istiyor; onlar için kolaylaştırıyor. Destek ürünlerimiz esnektir ve size en çok ihtiyaç duyduklarında insanlara yardımcı olmanızı sağlar. Sohbetler tüm kanallarda sorunsuz bir şekilde akar, bu da her yerde daha fazla üretkenlik ve memnuniyet sağlar.

Çalışanlarınızı Güçlendirin

Çalışanlar bilgilendirilmek ve bağlantı kurmak istiyor. Dahili yardım masası çözümümüzle, çalışanlarınız için kolay, güvenilir ve verimli tüketici benzeri deneyimler oluşturabilirsiniz.

Üzerindeki potansiyel müşterileri kazanın

İleti dizilerini dönüşümlere dönüştürün. Satış yönetim araçlarımız, satış ekipleri için üretkenliği ve boru hattı görünürlüğünü artırmak üzere tasarlanmıştır, böylece sürece değil, beklentiye odaklanabilirler.

“Satış ve destek ekiplerimize ihtiyaç duydukları her şeyi tek bir platformda vererek, müşteri deneyimini etkin ve verimli bir şekilde işbirliği ve iyileştirme yapabiliyorlar.

Zendesk

Herkes için bir şeyler

Müşteri yolculuğu herkes için farklıdır. İşletmenizin ihtiyacı ne olursa olsun, ürünlerimiz kuruluşunuz için en uygun yolu açacak kadar esnektir.

Destek Paketi
Eksiksiz hizmet deneyimi

Entegre Müşteri Desteği

 

Bilgi Tabanı ve Akıllı Self  Servis

 

Canlı Sohbet ve Mesajlaşma

 

Çağrı Merkezi Yazılımı

 

Satış Paketi
Modern Satış Çözümü

Satış CRM

 

Analiz ve Raporlama

 

Topluluk Formu

 

Proaktif Kampanyalar

 

Sunshine

Birlikte, üstünde ve ötesinde inşa edin

Açık ve esnek CRM platformu Zendesk Sunshine ile kendi çözümünüzü oluşturun. Sunshine AWS üzerine kuruludur ve nerede olursa olsun tüm müşteri verilerinizi sorunsuz bir şekilde bağlamanızı ve anlamanızı sağlar. Değişen bir dünya için özelleştirilebilecek kadar hızlı, çevik ve güçlü.

Slide En iyi müşteri
deneyimleri Zendesk
ile oluşturulmuştur

Müşterilerimiz

İletişim için İlgili Yöneticilerimiz